بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
اولين حضور استقلالي‌ها در جام حذفي

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
سه شنبه ۸ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

اولین حضور استقلالی‌ها در جام حذفی

243

اولین حضور استقلالی‌ها در جام حذفی تیم فوتبال استقلال در اولین بازی‌اش در مرحله یک سی و دوم جام حذفی باید به مصاف تیم دسته دومی کاسپین قزوین برود.
تیم فوتبال استقلال سه‌شنبه ساعت ۱۵ در ورزشگاه آزادی اولین بازی‌اش را در مرحله یک سی‌ و دوم جام حذفی انجام خواهد داد.
به گزارش فارس، حریف آبی‌پوشان تهرانی، تیم دسته دومی کاسپین قزوین است. تیمی ناشناخته برای کادر فنی استقلال. همین مسئله می‌تواند بازی را جذاب کند و قزوینی‌ها شاید بتوانند برای تیم بزرگ استقلال دردسرساز شوند.
قطعا امیر قلعه‌نویی و شاگردانش می‌دانند که جام حذفی جام شگفتی‌هاست و هیچ تیمی را نباید دستکم بگیرند. حتی اگر حریف‌شان تیمی از لیگ دسته دوم باشد.
سرمربی استقلال به احتمال فراوان در این مسابقه بیشتر از بازیکنانی استفاده می‌کند که کمتر در لیگ برتر به آنها بازی رسیده است و به همین دلیل شاید فردا ( سه‌شنبه) شاهد استقلالی متفاوت در میدان باشیم. قطعا قلعه‌نویی به بازیکنان اصلی تیمش برای دیدار روز شنبه با فجرسپاسی در لیگ برتر استراحت می‌دهد.
البته خسرو حیدری به دلیل محرومیت از فصل گذشته و محمد مهدی نظری به دلیل بیماری‌ سرماخوردگی در بازی با کاسپین غایب هستند.
دیدار با استقلال و پخش مستقیم بازی بهترین فرصت برای بازیکنان تیم کاسپین قزوین است تا توانایی‌های خود را به اهالی فوتبال نشان دهند و آنها با انگیزه‌ و توانی مضاعف به مصاف آبی‌پوشان تهرانی خواهند رفت.
روی کاغذ شانسی برای پیروزی و صعود کاسپین قزوین وجود ندارد اما در فوتبال هیچ چیز قابل پیش بینی نیست. وقتی رئال مادرید شنبه ‌شب در جام حذفی اسپانیا مقابل تیم دسته سومی متوقف می‌شود، شاید استقلال هم به سرنوشت رئال ماردید دچار شود. البته اگر حریفش را دستکم بگیرد.
برنده این مسابقه در مرحله یک شانزدهم باید با ملوان انزلی بازی کند. ملوانان که این روزها در لیگ برتر خوب نتیجه می‌گیرد و برخلاف وضعیت مالی‌شان از نظر فنی شرایط خوبی دارد.

نظر خود را بگذارید


9 × = هشتاد یک

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز