انگلیس صفر - شیلی دو

انگلیس صفر – شیلی دو: الکسیس دابل سانچس

انگلیس صفر - شیلی دو
الکسیس سانچس دو گل زیبا به ثمر رساند تا شیلی در ویمبلی پیروز شود.
دو گل الکسیس سانچس تفاوت شیلی و انگلیس را در ورزشگاه ویمبلی رقم زد. آنها اولین شکست خود در یک سال گذشته در ویمبلی را تجربه کردند.
مهاجم بارسلونا سه گل در دو دیدار آخر تیمش در مقدماتی جام جهانی زد و در این مسابقه هم دو گل به ثمر رساند.
بازی تماشایی شیلی روزگار را برای مدافعان انگلیس دشوار ساخت، هرچند که کلودیو براوو هم چندین بار با واکنش‌های خوب مانع گل‌زنی حریف شد.
روی هاجسون که قصد دارد در سه دیدار دوستانه بازیکنان خود برای جام جهانی را انتخاب کند در این مسابقه به فریزر فارستر، دروازه‌بان سلتیک میدان داده بود. آدام لایانا و جی رودریگز هم در ترکیب انگلیس حضور داشتند. شیلی هم آرتورو ویدال را در اختیار نداشت.
انگلیس بازی را خوب آغاز کرد ولی در همان دقیقه ۷ دروازه‌اش باز شد و الکسیس سانچس با ضربه سری شیرجه‌ای جلوتر از لیتون بینز توپ را به گل تبدیل کرد. سانتر این گل را ژان بوسژور انجام داد که روی دفع ناقص فیل جونز توپ را گرفته بود.
فارستر یک بار هم ضربه عالی بوسژور را دفع کرد. در آن سو براوو ضربه ایستگاهی تماشایی فرانک لمپارد و شوت پای چپ عالی جک ویلشر را به بیرون فرستاد.
سرعت بازیکنان شیلی مایه دردسر فراوانی برای مدافعان انگلیس شده بود و آنها چندین فرصت خوب داشتند که به گل برسند. لایانا هم در دقیقه ۴۴ فرصتی عالی داشت اما شوت او روی همکاری عالی ویلشر و وین رونی به بیرون رفت.
فارستر در دروازه انگلیس عالی بود و فرصت‌های خوبی را از بازیکنان شیلی گرفت. جریان بازی در نیمه دوم با تعویض‌ها مختل شد و سرانجام سانچس در دقیقه ۹۴ با ضربه چیپ بسیار زیبایی که زد گل دوم را به ثمر رساند.

منبع:گل

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.