بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
انگلیس صفر – شیلی دو: الکسیس دابل سانچس

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
شنبه ۵ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

انگلیس صفر – شیلی دو: الکسیس دابل سانچس

504

انگلیس صفر - شیلی دو
الکسیس سانچس دو گل زیبا به ثمر رساند تا شیلی در ویمبلی پیروز شود.
دو گل الکسیس سانچس تفاوت شیلی و انگلیس را در ورزشگاه ویمبلی رقم زد. آنها اولین شکست خود در یک سال گذشته در ویمبلی را تجربه کردند.
مهاجم بارسلونا سه گل در دو دیدار آخر تیمش در مقدماتی جام جهانی زد و در این مسابقه هم دو گل به ثمر رساند.
بازی تماشایی شیلی روزگار را برای مدافعان انگلیس دشوار ساخت، هرچند که کلودیو براوو هم چندین بار با واکنش‌های خوب مانع گل‌زنی حریف شد.
روی هاجسون که قصد دارد در سه دیدار دوستانه بازیکنان خود برای جام جهانی را انتخاب کند در این مسابقه به فریزر فارستر، دروازه‌بان سلتیک میدان داده بود. آدام لایانا و جی رودریگز هم در ترکیب انگلیس حضور داشتند. شیلی هم آرتورو ویدال را در اختیار نداشت.
انگلیس بازی را خوب آغاز کرد ولی در همان دقیقه ۷ دروازه‌اش باز شد و الکسیس سانچس با ضربه سری شیرجه‌ای جلوتر از لیتون بینز توپ را به گل تبدیل کرد. سانتر این گل را ژان بوسژور انجام داد که روی دفع ناقص فیل جونز توپ را گرفته بود.
فارستر یک بار هم ضربه عالی بوسژور را دفع کرد. در آن سو براوو ضربه ایستگاهی تماشایی فرانک لمپارد و شوت پای چپ عالی جک ویلشر را به بیرون فرستاد.
سرعت بازیکنان شیلی مایه دردسر فراوانی برای مدافعان انگلیس شده بود و آنها چندین فرصت خوب داشتند که به گل برسند. لایانا هم در دقیقه ۴۴ فرصتی عالی داشت اما شوت او روی همکاری عالی ویلشر و وین رونی به بیرون رفت.
فارستر در دروازه انگلیس عالی بود و فرصت‌های خوبی را از بازیکنان شیلی گرفت. جریان بازی در نیمه دوم با تعویض‌ها مختل شد و سرانجام سانچس در دقیقه ۹۴ با ضربه چیپ بسیار زیبایی که زد گل دوم را به ثمر رساند.

منبع:گل

نظر خود را بگذارید


7 × نُه =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز