انيميشن بليط الکترونيک

انیمیشن بلیط الکترونیک جهت آشنایی هوادارن

انیمیشن بلیط الکترونیکبه گزارش “ورزش سه”، حجت اله بهمنی مدیر روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال درباره تولید این انیمیشن گفت: با توجه به رضایت تماشاگرانی که بلیط الکترونیکی را خریداری و در بازی های مختلف از آن استفاده  کرده بودند و سئوالات و ابهامات متعدد تماشاگرانی که از این بلیط ها استفاده نمی کردند، در صدد برآمدیم تا اقدامات مختلفی را در جهت فرهنگ سازی و آشنایی با مزیت های بلیط الکترونیکی انجام دهیم.
وی ادامه داد: در این مرحله و با توجه به نزدیک بودن دربی برگشت پایتخت و همچنین استقبال خوب تماشاگران از پیش خرید بلیط الکترونیکی که از دو هفته گذشته آغاز شده است، سه قسمت انیمیشن با موضوعات مرتبط با این دربی تولید شده است که تماشای آن برای هوادارن و تماشاگران فوتبال حاوی نکات قابل توجهی بوده و خالی از لطف نخواهد بود.
بهمنی افزود: با توجه به دستورالعمل های کنفدراسیون فوتبال آسیا و امتیازات در نظر گرفته شده برای فروش الکترونیکی بلیط مسابقات در جهت کسب سهمیه برای تیم های برتر لیگ در رقابت های قهرمانی آسیا، به تدریج کلیه ورزشگاه های کشور باید مجهز به تجهیزات فروش الکترونیکی بلیط مسابقات فوتبال شوند و این مهم بدون فرهنگ سازی و اطلاع رسانی مناسب به مهم ترین قشر حاضر در فوتبال یعنی  تماشاگران میسر نخواهد بود.
وی در پایان گفت:  از جمله مزیت های بی شمار بلیط های الکترونیکی، تخفیف های اعمال شده بر روی بلیط مسابقات، جلوگیری از بازار سیاه و محفوظ بودن صندلی افراد است.
لازم به ذکر است که متقاضیان با مراجعه به سایت footballeticket.ir می توانند کارت بلیط الکترونیکی خود را خریداری کرده و حداکثر ۴ روز بعد از ثبت نام آن را دریافت کنند.

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.