بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
انتقام از گوتزه مهم‌تر است یا سه امتیاز؟

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
جمعه ۴ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

انتقام از گوتزه مهم‌تر است یا سه امتیاز؟

1060

انتقام از گوتزه مهم‌تر است یا سه امتیاز؟دورتموند به‌شدت به سه امتیاز این بازی نیاز دارد. آنها نباید درگیر ماجراهای بازگشت ماریو گوتزه شوند.
بایرن مونیخ و بروسیا دورتموند قرار است شنبه در سیگنال ایدونا پارک به مصاف هم بروند. در ال‌کلاسیکو آلمان. اما همه نگاه‌ها به یک نفر است: ماریو گوتزه.
این ملی‌پوش ۲۱ساله در تابستان دورتموند را به مقصد باواریا ترک کرد و در بازی قبلی دو تیم – که برد چهار بر دو مردان یورگن کلوپ در سوپرجام بود – به دلیل مصدومیت غایب بود. او قرار است به ورزشگاهی برگردد که روزگاری خانه می‌نامیدش. و البته نباید انتظار تشویق طرفداران را داشته باشد.
کمی پیش از انتقال دراماتیک او به آلیانس آره‌نا بود که گفت دورتموند برایش سرشار از عشق بوده و به هواداران اطمینان داد که تا آینده بلندمدت در این باشگاه خواهد ماند. اما چند هفته نگذشته بود که سیلی محکمی به صورت هواداران دورتموند خورد و او به بزرگ‌ترین رقیب این تیم پیوست.

انتقام از گوتزه مهم‌تر است یا سه امتیاز؟     فصل          بازی     گل     پاس گل
۲۰۰۹-۱۰           ۵        ۰          ۰
۲۰۱۰-۱۱           ۴۱       ۸        ۱۶
۲۰۱۱-۱۲           ۲۷       ۷         ۸
۲۰۱۲-۱۳          ۴۴      ۱۶       ۲۲

یورگن کلوپ، مربی دورتموند چند روز پس از این انتقال گفت که هیچ چیزی به ذهنش نمی‌رسد که بگوید! طرفداران پلاکاردهایی به ورزشگاه آوردند و گفتند «او عاشق پول بود». اما پیش از بازگشت گوتزه، هانس-یواخیم واتسکه، مدیر ارشد اجرایی دورتموند از طرفداران خواسته آرام باشند: «سوت زدن توجیهی ندارد. چنین کاری شایسته ماریو نیست.»
میشاییل زورک، مدیر ورزشی باشگاه دوست ندارد او را پس از ۱۲ سال خدمت به باشگاه، ۸۰هزار نفر هو کنند. اما او گفت: «هیچ کس هم این قدر ساده نیست که فکر کند همه برایش می‌ایستند و دست می‌زنند!»
انتقال گوتزه به بایرن نه‌تنها باعث شد جایگاهش در روئر از بین برود، که یک تحقیق آماری در آگوست نشان داد که ارزش او در تبلیغات بین‌المللی به‌شدت کاهش یافته است.
تاریخ هم البته چندان به سود گوتزه نیست. آخرین بازیکنی که از دورتموند به بایرن رفت تورستن فرینگس بود که در سال ۲۰۰۴ این کار را کرد. زمانی که او به ورزشگاه تیم سابقش برگشت دورتموند دو بر صفر پیش افتاد و طرفدارانش تصمیم او برای ترک تیمشان را به سخره گرفتند.
اما گوتزه منتظر حضور در ورزشگاه تیم سابقش است. او در مصاحبه‌ای با کیکر گفت که این یکی از سخت‌ترین لحظات دوران بازی اوست اما او کنجکاو است که ببیند چه استقبالی ازش می‌شود.
جدایی این ستاره جوان هنوز برای دورتموندی‌ها دردناک است. لازم نیست زیاد در انجمن‌های طرفداران دورتموند بگردید تا ابراز تنفر آنها را پیدا کنید. احتمالا هر بار که او توپ رالمس کند طرفداران او را هو کنند.
اما دیگران ترجیح می‌دهند ماجرای گوتزه را نادیده بگیرند. بله، دورتموند بازیکنی بزرگ را به رقیبش واگذار کرد، اما آنها مبلغ خوب ۳۷ میلیون یورو را دریافت کردند و با آن هنریخ مخیتاریان را خریدند که برای جانشینی گوتزه خیلی نامناسب نیست. به علاوه طرفداران هم می‌پرسند: گوتزه الان دیگر به چه دردی می‌خورد؟
آنها باید همچنین به یاد بیاورند که او برای باشگاه چه کرد. او بسیار پیش از آن که به اوج دوران بازی‌اش برسد از دورتموند رفت، اما در دو قهرمانی دورتموند در بوندس‌لیگا و یک قهرمانی جام حذفی نقش خود را ایفا کرد. او سپس به دنبال قراردادی پرسود و آینده‌ای موفق به جای دیگری رفت و چه خوب و چه بد، فوتبال مدرن همین است.
شاید بهترین کار برای طرفداران دورتموند باشد که گوتزه را فراموش کنند و کاری به بازیکنی نداشته باشند که می‌توانست هنوز هم پیراهن زرد و سیاه بپوشد. دورتموند آن قدر به سه امتیاز این بازی نیاز دارد که ترجیح دهد کسی کاری به کار گوتزه نداشته باشد.

منبع: گل

نظر خود را بگذارید


− پنج = 0

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز