امشب بایرن مونیخ مقابل منچستر سیتی

امشب بایرن مونیخ مقابل منچستر سیتی

امشب بایرن مونیخ مقابل منچستر سیتیهارت ملی پوش انگلیسی باشگاه سیتی درمصاف با بایرن جایگزین پانتیلیمون می شود همانطور که پیگرینی سرمربی سیتی قصد حفظ بازیکنان کلیدی اش را در آستانه دیدار آینده برابر آرسنال را دارد.
هر دو تیم صعودشان به دور بعد رقابت های لیگ قهرمانان قطعی شده،بنابراین انتظار می رود تا برای این بازی از هر دو تیم با استراحت دادن به بازیکنان کلیدی خود از ترکیبی متفاوت استفاده کنند.
این دو تیم بالانشین گروه دی سه شنبه شب در ورزشگاه آلیانس آرنای شهر مونیخ به دیدار هم می روند و در حالی که صعودشان به دور بعد قطعی شده مانوئل پیگرینی سرمربی سیتی در صحبت های پیش از بازی تایید کرد که با توجه به دیدار حساس پیش رو در لیگ برتر برابر آرسنال در این بازی به چند بازیکن کلیدی اش استراحت می دهد.بنابراین جو هارت از ابتدا در درون دروازه برابر بایرن به میدان می رود.
در عین حال بایرن مونیخ نیز این فرصت را دارد تا به بازیکنان کلیدی اش استراحت بدهد اما آنها همچنین در نظر دارند تا به روند ۱۱ برد متوالی در مجموع رقابت ها ادامه دهند.
مدافع عنوان قهرمانی بوندس لیگا و لیگ قهرمانان اروپا شنبه شب موفق شد در رقابت های بوندس لیگا با برد پر گل ۷-۰ به رکورد ۴۰ بازی بدون شکست در لیگ برسد در حالی که آنها با برد ۳-۱ برابر زسکا در ماه نوامبر رکورد ۱۰ برد متوالی در رقابت های لیگ قهرمانان را به نام خود ثبت کردند.
آخرین شکست خانگی باوارایی ها برابر یک تیم انگلیسی در اروپا برابر آرسنال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان بود که آرسنال با حساب ۲-۰ در خانه ی حریف پیروز شد هر چند که برای حذف نشدن پسران ونگر کافی نبود.
با تمام این اوصاف چهار بازی اخیر خانگی پسران پپ گواردیولا در لیگ قهرمانان ضمن زدن ۱۴ گل و عدم دریافت حتی یک گل با برد همراه بوده.
در سوی دیگر سیتی از هشت بازی اخیر خارج از خانه در لیگ برتر انگلیس چهار بار طعم شکست را تجربه کرده در حالی که بایرن بعد از باخت به آرسنال در ۱۹ بازی خانگی در مجموع رقابت ها پیروز شده.
آخرین باری که دو تیم در مرحله گروهی لیگ قهرمانان در ورزشگاه آلیانس آرنا به مصاف هم رفتند به فصل ۱۲-۲۰۱۱ این رقابت ها بازمی گردد جایی که بایرن با دو گل ماریو گومز بازی را برد در حالی که پسران پپ گواردیولا این فصل هم در ورزشگاه اتحاد ،منچستر سیتی را ۳-۱ در ۲ اکتبر شکست دادند.
تنها نگرانی مانوئل پیگرینی سرمربی شیلیایی منچستر سیتی برای این بازی مصدومیت استوان یووتیچ مهاجم و ماتیا ناستاسیچ مدافع بوده که به دلیل مصدومیت در دسترس نیستند در حالی که یایا توره در بازی سه شنبه شب یک جلسه محرومیتش را سپری می کند.
برای بایرن آرین روبن با مصدومیت روبرو شده و نمی تواند دست کم تا سال جدید به میادین برگردد و به لیست بازیکنان مصدوم دیگر بایرن یعنی هولگر بداشتوبر و باستین شواینشتایگر برای دیدار سه شنبه شب اضافه شد.

منبع: گل

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.