بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
امشب بایرن مونیخ مقابل منچستر سیتی

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
چهارشنبه ۹ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

امشب بایرن مونیخ مقابل منچستر سیتی

452

امشب بایرن مونیخ مقابل منچستر سیتیهارت ملی پوش انگلیسی باشگاه سیتی درمصاف با بایرن جایگزین پانتیلیمون می شود همانطور که پیگرینی سرمربی سیتی قصد حفظ بازیکنان کلیدی اش را در آستانه دیدار آینده برابر آرسنال را دارد.
هر دو تیم صعودشان به دور بعد رقابت های لیگ قهرمانان قطعی شده،بنابراین انتظار می رود تا برای این بازی از هر دو تیم با استراحت دادن به بازیکنان کلیدی خود از ترکیبی متفاوت استفاده کنند.
این دو تیم بالانشین گروه دی سه شنبه شب در ورزشگاه آلیانس آرنای شهر مونیخ به دیدار هم می روند و در حالی که صعودشان به دور بعد قطعی شده مانوئل پیگرینی سرمربی سیتی در صحبت های پیش از بازی تایید کرد که با توجه به دیدار حساس پیش رو در لیگ برتر برابر آرسنال در این بازی به چند بازیکن کلیدی اش استراحت می دهد.بنابراین جو هارت از ابتدا در درون دروازه برابر بایرن به میدان می رود.
در عین حال بایرن مونیخ نیز این فرصت را دارد تا به بازیکنان کلیدی اش استراحت بدهد اما آنها همچنین در نظر دارند تا به روند ۱۱ برد متوالی در مجموع رقابت ها ادامه دهند.
مدافع عنوان قهرمانی بوندس لیگا و لیگ قهرمانان اروپا شنبه شب موفق شد در رقابت های بوندس لیگا با برد پر گل ۷-۰ به رکورد ۴۰ بازی بدون شکست در لیگ برسد در حالی که آنها با برد ۳-۱ برابر زسکا در ماه نوامبر رکورد ۱۰ برد متوالی در رقابت های لیگ قهرمانان را به نام خود ثبت کردند.
آخرین شکست خانگی باوارایی ها برابر یک تیم انگلیسی در اروپا برابر آرسنال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان بود که آرسنال با حساب ۲-۰ در خانه ی حریف پیروز شد هر چند که برای حذف نشدن پسران ونگر کافی نبود.
با تمام این اوصاف چهار بازی اخیر خانگی پسران پپ گواردیولا در لیگ قهرمانان ضمن زدن ۱۴ گل و عدم دریافت حتی یک گل با برد همراه بوده.
در سوی دیگر سیتی از هشت بازی اخیر خارج از خانه در لیگ برتر انگلیس چهار بار طعم شکست را تجربه کرده در حالی که بایرن بعد از باخت به آرسنال در ۱۹ بازی خانگی در مجموع رقابت ها پیروز شده.
آخرین باری که دو تیم در مرحله گروهی لیگ قهرمانان در ورزشگاه آلیانس آرنا به مصاف هم رفتند به فصل ۱۲-۲۰۱۱ این رقابت ها بازمی گردد جایی که بایرن با دو گل ماریو گومز بازی را برد در حالی که پسران پپ گواردیولا این فصل هم در ورزشگاه اتحاد ،منچستر سیتی را ۳-۱ در ۲ اکتبر شکست دادند.
تنها نگرانی مانوئل پیگرینی سرمربی شیلیایی منچستر سیتی برای این بازی مصدومیت استوان یووتیچ مهاجم و ماتیا ناستاسیچ مدافع بوده که به دلیل مصدومیت در دسترس نیستند در حالی که یایا توره در بازی سه شنبه شب یک جلسه محرومیتش را سپری می کند.
برای بایرن آرین روبن با مصدومیت روبرو شده و نمی تواند دست کم تا سال جدید به میادین برگردد و به لیست بازیکنان مصدوم دیگر بایرن یعنی هولگر بداشتوبر و باستین شواینشتایگر برای دیدار سه شنبه شب اضافه شد.

منبع: گل

نظر خود را بگذارید


پنج − 3 =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز