بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
المریا صفر – رئال مادرید پنج: رونالدو مصدوم شد!

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
چهارشنبه ۹ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

المریا صفر – رئال مادرید پنج: رونالدو مصدوم شد!

537

المریا صفر – رئال مادرید پنج: رونالدو مصدوم شد!رئال مادرید بردی عالی به دست آورد، اما با هزینه‌ای سنگین.
رئال مادرید پنج بر صفر در خانه المریا پیروز شد. اما این پیروزی با هزینه گزافی به دست آمد چرا که کریس رونالدو مصدوم شد.
او که هفته‌ای فوق‌العاده را پشت سر گذاشته بود اولین گل تیمش را زد اما در اوایل نیمه دوم لنگ‌لنگان زمین را ترک کرد. او پس از برخورد با الکسی ویدال به نظر می‌رسید از ناحیه ران پا مصدوم شده باشد.
کریم بنزما هم دویستمین بازی‌اش برای مادرید را با گل زیبایی که زد جشن گرفت. آسیر ایارامندی در غیاب سامی خدیرا در ترکیب رئال قرار گرفت.
رونالدو سانتر عالی ایسکو از سمت راست را در همان دقیقه ۳ به گل تبدیل کرد. اما آندریاس استبان یک شوت عالی رونالدو و سپس ضربه بنزما را برگشت داد و نگذاشت فاصله در همان نیمه اول زیاد شود.
استبان در نیمه دوم هم عالی بود و دو فرصت را در ابتدای نیمه از حریف گرفت. کمی بعد بود که رونالدو مصدوم شد و تعویض شد.
گرث بیل در دقیقه ۵۷ می‌توانست گل دوم را بزند. او روی حرکت دنی کارواخال و سانتر ایسکو از فاصله‌ای نزدیک صاحب فرصت شد اما آن را از دست داد.
جسه که جایگزین رونالدو شد در دقیقه ۶۱ گل دوم را ساخت. او به دفاع المریا زد و توپ را به کریم بنزما سپرد و او هم با پای راست با شوتی تماشایی دروازه استبان سرسخت را گشود.
بیل در دقیقه ۶۷ گل سوم را زد. او روی اشتباه سباستین دوباربیه توپ را گرفت و وارد دروازه کرد.
ایسکو که گل بیل را ساخته بود در دقیقه ۷۵ گل چهارم را خودش زد. او با ضربه‌ای بسیار زیبا از گوشه محوطه جریمه توپ را وارد دروازه حریف کرد. سرانجام آلوارو موراتا که جانشین بنزما شده بود در دقیقه ۸۱ به دفاع حریف زد و توپ را با ضربه چیپ به گل تبدیل کرد.
کاسمیرو می‌توانست گل ششم را هم بزند اما ضربه او از فاصله ۲۰متری به تیر دروازه برخورد کرد. به این ترتیب فاصله با بارسلونا به شش امتیاز برگشت.

منبع: گل

نظر خود را بگذارید


× شش = 18

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز