رونالدو بعد ازمصدومیت: یک ضربه جزئی بود؛ مشکل خاصی ندارم

المریا صفر – رئال مادرید پنج: رونالدو مصدوم شد!

المریا صفر – رئال مادرید پنج: رونالدو مصدوم شد!رئال مادرید بردی عالی به دست آورد، اما با هزینه‌ای سنگین.
رئال مادرید پنج بر صفر در خانه المریا پیروز شد. اما این پیروزی با هزینه گزافی به دست آمد چرا که کریس رونالدو مصدوم شد.
او که هفته‌ای فوق‌العاده را پشت سر گذاشته بود اولین گل تیمش را زد اما در اوایل نیمه دوم لنگ‌لنگان زمین را ترک کرد. او پس از برخورد با الکسی ویدال به نظر می‌رسید از ناحیه ران پا مصدوم شده باشد.
کریم بنزما هم دویستمین بازی‌اش برای مادرید را با گل زیبایی که زد جشن گرفت. آسیر ایارامندی در غیاب سامی خدیرا در ترکیب رئال قرار گرفت.
رونالدو سانتر عالی ایسکو از سمت راست را در همان دقیقه ۳ به گل تبدیل کرد. اما آندریاس استبان یک شوت عالی رونالدو و سپس ضربه بنزما را برگشت داد و نگذاشت فاصله در همان نیمه اول زیاد شود.
استبان در نیمه دوم هم عالی بود و دو فرصت را در ابتدای نیمه از حریف گرفت. کمی بعد بود که رونالدو مصدوم شد و تعویض شد.
گرث بیل در دقیقه ۵۷ می‌توانست گل دوم را بزند. او روی حرکت دنی کارواخال و سانتر ایسکو از فاصله‌ای نزدیک صاحب فرصت شد اما آن را از دست داد.
جسه که جایگزین رونالدو شد در دقیقه ۶۱ گل دوم را ساخت. او به دفاع المریا زد و توپ را به کریم بنزما سپرد و او هم با پای راست با شوتی تماشایی دروازه استبان سرسخت را گشود.
بیل در دقیقه ۶۷ گل سوم را زد. او روی اشتباه سباستین دوباربیه توپ را گرفت و وارد دروازه کرد.
ایسکو که گل بیل را ساخته بود در دقیقه ۷۵ گل چهارم را خودش زد. او با ضربه‌ای بسیار زیبا از گوشه محوطه جریمه توپ را وارد دروازه حریف کرد. سرانجام آلوارو موراتا که جانشین بنزما شده بود در دقیقه ۸۱ به دفاع حریف زد و توپ را با ضربه چیپ به گل تبدیل کرد.
کاسمیرو می‌توانست گل ششم را هم بزند اما ضربه او از فاصله ۲۰متری به تیر دروازه برخورد کرد. به این ترتیب فاصله با بارسلونا به شش امتیاز برگشت.

منبع: گل

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.