بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
افزایش قد ، واقعیت یا افسانه ؟

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
یکشنبه ۶ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

افزایش قد ، واقعیت یا افسانه ؟

769

 افزایش قد ، واقعیت یا افسانه ؟

بحث بلندی قد همواره داغ بوده و هست وخواهد بود .جالب اینجا است که تقریباًهمه از قد خود ناراضی هستند و دوست دارند بلندتر شوند، و همین مسئله هم باعث شده است تا هر روز با تبلیغات عجیب و غریبی مواجه شویم که تقریباًبه همه وعده افزایش قد می دهند!
واقعیت چیست ؟ متخصصان عقیده دارند که قد نهایی هر فرد به مجموعه ای از عوامل وارثتی و محیطی بستگی دارد ، و اینطور نیست که تنها عامل تعیین کننده در این زمینه ، ژنتیک باشد, ورزش ، تغذیه ، وضعیت خواب واسترس را می توان از جمله عوامل محیطی اثر گذار بر قد نهایی فرد دانست .

در این زمینه ، آگاهی از نکات زیر مفید خواهد بود :

رشد قد در طی ۲ سال اول زندگی بسیار سریع است ، به شکلی که یک کودک در ۲ سالگی ، ۵۰ درصد از قد بلوغ خود را بدست می آورد.

رشد قد مجدداً در نزدیکی بلوغ اوج می گیرد . اوج سرعت رشد دختران در ۱۲ سالگی و پسران در ۱۴ سالگی رخ می دهد. قد کامل معمولاًبرای دختران در ۱۶ سالگی و برای پسران در ۱۸ سالگی حاصل می شود.
صفحات رشد استخوان معمولاً حداکثر تا ۲۰ سالگی بسته می شود و پس از آن هیچ دارویی حتی هورمون رشد نیز نمی تواند موجب افزایش رشد قد شود.

در حال حاضر، تنها روشی که برای افزایش رشد قد پس از پایان سن رشد وجود دارد، روش جراحی الیزا روف است که آن هم معمولاًبه دلیل عوارض و مصائب خاص خود توصیه نمی شود.

پس ، بهتر است واقع بین باشید و فریب ادعاهای دیگر را نخورید. نکته دیگری که باید در اینجا به آن اشاره کنم ، توجه خود افراد و والدین آنها نسبت به بلندی قد در سنین رشد است. اگر فرد در این سنین تحت نظر پزشک بوده و از تغذیه مطلوب نیز برخوردار باشد، به راحتی می توان از کوتاه ماندن قد او جلوگیری کرد ؛ اما افسوس که اکثر افراد در این دوران در خواب غفلت هستند و زمانی به خودشان می آیند که کار از کار گذشته !

منبع : jafarpoor.com

نظر خود را بگذارید


پنج + = 12

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز