دل بوسکه

اسپانیا با هلند، شیلی و استرالیا هم گروه شده است

دل بوسکه  بیسنته دل بوسکه سرمربی تیم ملی اسپانیا با آنالیز اوضاع تیمش در گروه مرگ جام جهانی گفت:« این هم یک قرعه کشی دیگر است. نمی توان گفت که گروه ساده ای است و کار برایمان سخت و پیچیده خواهد بود. البته بعید می دانم که این گروه، گروه مرگ باشد. حریفانی در گروه های دیگر هستند که قوی هستند ولی کارمان سخت است.»
او درمورد شروع مقابل هلند گفت:« ما باید از همان اولین روز خودمان را آماده کنیم. توقعات از ما بیشترین حد ممکن است ولی بستگی به خودمان دارد و فقط بسته به حریفان نیست.»
دل بوسکه در ادامه درمورد حریفان تیمش گفت:« امروز صبح می گفتم که حتما در بازی اول به هلند خواهیم خورد؛ خواهیم دید و بعد ا ز قرعه کشی دیدیم که به هلند خوردیم. فوتبال شیلی هم سالهاست که حریفان را راحت نمی گذارد. بازیکنان این تیم به شدت حریفان را تحت فشار می گذارند و متخصص هستند و تلاش زیادی انجام می دهند و خیلی سرسخت هستند. هلند در مقایسه با جام جهانی ۲۰۱۰ تغییرات زیادی داشته. به ویژه اینکه در خط میانی رو به عقب خیلی تغییر کرده اند ولی آنها همچنان فان پرسی و روبن را حفظ کرده اند. استرالیا هم گمنام تر از بقیه است ولی بدترین تیم گروه نیست وکار سخت و پیچیده ای است.»
دل بوسکه درمورد بازی هلند گفت:« ما از همان روز اول باید خودمان را آماده کنیم.توقعات از ما حداکثر است ولی بستگی به خودمان هم دارد و همه چیز به حریفان بسته نیست.»
او راجع به احتمال رویارویی با برزیل در مرحله یک هشتم پایانی گفت:« تصور می کنم که برزیل تیم اول خواهد شد و باید تلاش خودمان را انجام دهیم.باید  این قرعه را پذیرفت.همین و بس »

منبع : گل

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.