بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
اسرار مهم در رابطه با هضم و جذب بهتر نوشیدنی های پروتئینی

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
دوشنبه ۷ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

اسرار مهم در رابطه با هضم و جذب بهتر نوشیدنی های پروتئینی

1419

 اسرار مهم در رابطه با هضم و جذب بهتر نوشیدنی های پروتئینی

در این مقاله به شرح ۵ روش ویژه می پردازیم که منجر به افزایش عملکرد جذب نوشیدنی های پروتئینی می شوند. امیدواریم با عمل به این ۵ توصیه، عملکرد سیستم فرایند هضم و گوارشی خود را در رابطه با این ماده غذایی مهم بالا ببرید.

  مصرف فیبر قابل حل خود را افزایش دهید. سیستم هاضمه نیازمند ۶ هفته زمان است تا کاملاً با مصرف فیبر وتغییرات آن در سیستم هاضمه سازگار شود. اولین هدف در این رابطه اطمینان از این مسئله است که ساختار معده به افزایش ظرفیت هضم پرداخته تا که متعاقب آن بتواند هضم و جذب وعده های پروتئینی مایع را نیز توسعه دهد.

پس باید به تدریج فرآیند هاضمه خود را توسعه دهید. مهم است که به سبب دوری از ناراحتی معده ، ایجاد گاز و اسهال به تدریج به افزایش مصرف فیبر بپردازیم. پس سعی کنید بر روی مواد غذایی پاک کننده طبیعی نظیر سبزیجات و میوه ها در رژیم غذایی خود تکیه کنید. اطمینان حاصل کنید که حداقل یک وعده مصرفی از این ماده مغذی را با هر وعده غذایی خود به جز نوشیدنی بعد از تمرین می خورید. آب میوه های تجاری را جزو موارد فوق به حساب نیاورید ؛آنها شامل فیبر نیستند.
۵ الی ۸ وعده غذایی سبزیجات ( به علاوه مقداری میوه ) داشته باشید اگر روزانه حداقل ۲۵ گرم فیبر به دست نمی آورید ( حاوی هر دو مورد قابل و غیر قابل حل در یک روز ) پس سعی کنید از مکمل های فیبر دار استفاده کنید.

  شیر مصرف کنید . مورد دیگری که به منظور استفاده دراین رابطه مهم است شیر نام دارد. پس به جای شیر بدون چربی ، آب یا آب میوه از شیر کامل ( بدون این که فرآیند سازی شده باشد ). استفاده کنید. چربی موجود در شیر طبیعی ، در کنار کازئین موجود در آن قدرت حرکت را کند می کند، در نتیجه باعث می شود مسیر هاضمه شما زمان بیشتری برای هضم و جذب پروتئین داشته باشد.

برنج نیز کاملاً در این رابطه مناسب است. راه حل دیگر که یکی از موارد موًثر در این زمینه می باشد، مصرف برنج ( یک فنجان یا کمی بیشتر ) به همراه محلول پروتئینی تان است . این متد به ویژه وقتی موًثر است که حجم زیادی از پروتئین وی هیدرولیز یا وی غلیظ می خورید. تولید کنندگان پودرهای پروتئینی به صورت افزاینده ای عصاره برنج را به فرمول خود به منظور افزایش فرآیند هضم و جذب پروتئین می افزایند.
زمان نیز در این رابطه مهم است زمان نیز در این رابطه عناصر کلیدی است. پروتئین وی بهترین مکملی است که می توان آن را بعد از تمرین خورد حتی از گوشت و کازئین نیز بهتر است. چرا ؟ زیرا به سرعت هضم و جذب می شود و بدن در این زمان ویژه به صورت موًثر از اسیدهای آمینه استفاده می کند و بلافاصله بعد از یک جریان تمرینی اسیدهای آمینه را وارد خون می کند. پس به منظور عملکرد بهتر می توانید در این زمان از اسید آمینه های زنجیره ای موجود در محلول پروتئینی خود بهترین استفاده را ببرید . حقیقت اینجاست که آنها در زمان بعد از تمرین بهتر از طی آن دارای عملکرد هستند و شما هم در آن زمان پروتئین ایده آل بعد از تمرین خود را دارید.

منبع : فلکس

نظر خود را بگذارید


پنج − 5 =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز