بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
استيلي: مي‌توانستم در ليگ برتر کار کنم

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
یکشنبه ۶ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

استیلی: می‌توانستم در لیگ برتر کار کنم

439

رئیس آکادمی باشگاه پرسپولیس گفت: در حالیکه می‌توانستم در لیگ برتر مربیگری کنم اما دو سال وقتم را برای درست کردن تیم‌های پایه باشگاه گذاشتم.

حمید استیلی در خصوص حضورش در امارات و دیدن بازیکنان تیم ملی نوجوانان گفت: دیدن جام جهانی نوجوانان از نزدیک می‌تواند برای هر کسی تجربه خوبی باشد که من هم تصمیم گرفتم این دیدارها را از نزدیک تماشا کنم که تا اندازه‌ای به هدفم رسیدم.
وی افزود: قبلا هم وقتی که در هلند در یک دوره کلاس مربیگری بودم بازی‌های زیر ۲۳ سال را در سطح بالا پیگیری می‌کردم که آن هم برای من تجربه بسیار خوبی بود و دیدن اینگونه بازی‌ها به ضرر هیچ کس نیست.
استیلی ادامه داد: نوجوانان ما در این بازی‌ها خوب بودند و زحمت کشیدند اما رفتن به جام جهانی، تدارکاتی در حد جام جهانی می‌خواهد تا بیشتر بازیکنان به خودباوری برسند. تیم‌ها را آنالیز کنند و ترسی از رقبا نداشته باشند.
استیلی ادامه داد: تا همین‌جایی که بچه‌ها آمدند زحمت کشیدند اما باید با برنامه‌ریزی فقط به دنبال این نباشیم که به جام جهانی برویم. برای ما مهم این است که اگر به جام جهانی برویم چطور باید عمل کنیم.
وی افزود: عملکرد بچه‌ها خوب بود اما با بدشانسی مواجه شدیم. در روزی که ما بد نبودیم این شکست نشان داد که بازی‌های تدارکاتی بیشتر مخصوصا با تیم‌های صاحب سبک می‌توانست بیشتر به ما کمک کند. در بازی با نیجریه آنها هرچه زدند به گل تبدیل شد اما بچه‌های ما بدشانس بودند. باید بیشتر برنامه‌ریزی کنیم تا در تیم‌های پایه در حد جام جهانی باشیم. ما باید سبک بازی در جام جهانی را با جوان‌های خوبی که داریم پیدا کنیم تا اتفاقات مثل بازی با نیجریه برای ما پیش نیاید. به نظرم پتانسیل لازم را داریم.
وی در پاسخ به سوالی درباره انتقاد دایی که خبری از آکادمی پرسپولیس ندارد، گفت: نزدیک به دو سال است که در آکادمی پایه پرسپولیس فعالیت می‌کنم. به دنبال کار کردن روی زیرساخت‌ها بودم و بدون هیچ چشمداشتی.
وی افزود: فقط با اصرار خود رویانیان این موضوع را به خاطر ادای دین و احساسم به پرسپولیس قبول کردم. من مربی لیگ برتری بودم و دو سال وقتم را برای درست کردن تیم‌های پایه فوتبال پرسپولیس گذاشته‌ام بدون هیچ چشمداشتی و فقط به خاطر پرسپولیس نه بیشتر نه کمتر.
استیلی ادامه داد: به نظر شما در این دو سال نمی‌توانستم در لیگ برتر کارم را ادامه دهم. من در پرسپولیس به دنبال دو بحث بودم. یکی رسیدگی به پیشکسوتان که تا حدودی به هدفم رسیدم و دیگری ساختن تیم‌های پایه بدون دریافت مبلغی اما همه اینها زمان می‌خواهد.
رئیس آکادمی باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: از حضور دایی در آکادمی پرسپولیس استقبال می‌کنم و از خدایم است که بیاید و حتی به ما کمک کند البته او اگر بیاید، به پرسپولیس کمک کرده و اسم فرد مطرح نیست. من در این خصوص حرفی ندارم و خدای ناکرده نیز هیچ وقت نگفتم که کسی باید به آکادمی پرسپولیس بیاید. من هم دوست دارم دایی نظارت داشته باشد و در این بین هیچ مشکلی هم وجود ندارد.

نظر خود را بگذارید


9 + = هجده

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز