استقلال 1 - فجرسپاسی صفر/ گل بیک‌زاده آبی‌ها را در کورس قهرمانی نگه داشت

استقلال ۱ – فجرسپاسی صفر/ گل بیک‌زاده آبی‌ها را در کورس قهرمانی نگه داشت

استقلال 1 - فجرسپاسی صفر/ گل بیک‌زاده آبی‌ها را در کورس قهرمانی نگه داشت در آخرین دیدار هفته هجدهم لیگ برتر تیم فوتبال استقلال با یک گل مهمان خود فجرسپاسی را شکست داد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در آخرین دیدار هفته هجدهم لیگ برتر از ساعت ۱۶:۲۰ امروز (شنبه) دو تیم استقلال و فجرسپاسی در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه ۱ بر صفر به سود شاگردان امیر قلعه نویی به پایان رسید.
اولین موقعیت خطرناک مسابقه در دقیقه ۱۵ روی دروازه استقلال خلق شد که شوت سمیر بکریچ بازیکن بوسنیایی فجر با فاصله کمی از بالای دروازه مهدی رحمتی به بیرون رفت. سه دقیقه بعد آندرانیک تیموریان هم شانس خود را با یک شوت از راه دور امتحان کرد که توپ در دستان خلیل آزاد دروزاه‌بان فجر قرار گرفت. در ادامه در حالی که استقلالی ها توپ و میدان را در اختیار گرفته بودند، خسرو حیدری با یک ارسال بلند موقعیت مناسبی را در اختیار محمد قاضی قرار داد اما ضربه سر این بازیکن راه به جایی نبرد. در نهایت تلاش دو تیم برای گلزنی ثمری نداشت تا نیمه نخست این مسابقه با تساوی بدون گل به پایان برسد.
با شروع نیمه دوم بازی سرعت قابل قبولی را به خود گرفت اما بازیکنان دو تیم همچنان پراشتباه بودند. استقلال که برای رسیدن به گل جلو کشیده بود، نفوذ از جناح راست و سانتر های بلند را در دستور کار خود قرار داده بود. در دقیقه ۵۵ پژمان نوری تعادل خود را در محوطه جریمه فجر از دست داد اما داور مسابقه اعتقادی به خطای پنالتی نداشت که این تصمیم با اعتراض آبی پوشان روبرو شد. در دقیقه ۶۳ پژمان منتظری روی ارسال از جناحین صاحپ توپ شد اما مدافع استقلال این موقعیت ایده آل را در کمال ناباوری از دست داد و توپ را به بیرون زد. پس از این صحنه امیر قلعه نویی اعتراض خود را به شیوه بازی شاگردانش نشان داد. این در حالی است که مربیان استقلال در هفته های اخیر بارها انتقاد خود را نسبت به عملکرد این تیم اعلام کرده اند. سرانجام در دقیقه ۸۱ قفل دروازه ها شکسته شد، هاشم بیک زاده که این روزها به سوژه اصلی فوتبال ایران تبدیل شده، روی سانتر زیبای خسرو حیدری دروازه فجر را باز کرد تا معدود هواداران حاضر ورزشگاه غرق در شادی شوند. در نهایت این دیدار با همین نتیجه به پایان رسید تا استقلالی ها به ۳ امتیاز ارزشمند این بازی دست پیدا کنند.
بدین ترتیب استقلال ۳۲ امتیازی شد و در رده چهارم جدول قرار گرفت. فجرسپاسی هم با همان ۱۴ امتیاز جایگاه پانزدهم را به خود اختصاص داد.

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.