بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
استقلال راهي نيمه نهايي جام حذفي شد

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
یکشنبه ۶ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

استقلال راهی نیمه نهایی جام حذفی شد

226

استقلال,ذوب‌آهننیمه نخست دیدار ذوب آهن و استقلال از مرحله یک چهارم نهایی رقابت های جام حذفی فوتبال ایران با برتری یک بر صفر آبی پوشان به پایان رسید. تک گل این دیدار جی لوید ساموئل از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۴۲ به ثمر رساند. در این دیدار دو تیم بازی سرد و کسل کننده ای را به نمایش گذاشتند و در روزی که آبی پوشان خوب نبودند، از تک فرصتشان به خوبی بهره بردند و راهی مرحله نیمه نهایی جام حذفی شدند.
به گزارش ایسنا، در نیمه اول دو تیم بیشتر سعی در محک زدن یکدیگر داشتند و استقلالی ها تلاش داشتند تا با ارسال از جناحین شانس گل زدنشان را بیازمایند اما مدافعان ذوب آهن مانع از ایجاد موقعیت آنها روی دروازه خودشان می شدند. بهترین فرصت آبی پوشان در نیمه نخست ارسال پاس در عمقی بود که تیموریان از میانه های میدان برای بیگ زاده در دقیقه ۲۶ ساخت و این بازیکن استقلال با تعلل فراوان و درحالی که در مصافی تک به تک با میاتوویچ بو، توپش را با فاصله ای قابل توجه به اوت زد. در آن سوی میدان نیز میلاد غریبی می توانست در دقیقه ۲۹ دروازه آبی پوشان را باز کند. این بازیکن در داخل محوطه جریمه استقلال و در شرایطی بسیار مناسب صاحب توپ شد و ضربه اش با واکنش بسیار خوب مهدی رحمتی راهی به درون دروازه استقلال پیدا نکرد.
در دقیقه ۴۲ این دیدار خطای محمد ایران نژاد روی عمران زاده یک ضربه پنالتی را به سود استقلال به ارمغان آورد که این ضربه را ساموئل با ضربه ای دقیق به گوشه دروازه ذوب آهن فرستاد تا نیمه نخست با برتری یک بر صفر استقلال به پایان برسد.
در نیمه دوم این تیم ذوب آهن بود که بیشتر بر بازی سوار بود. شاگردان تقوی تلاش زیادی کردند تا به گل برسند اما دفاع متمرکز استقلال مانع از تهدید جدی دروازه آنها شد. با این حال فشار ذوب آهنی ها یک بار در دقیقه ۶۳ به نتیجه رسید و حدادی فر در موقعیتی مناسب از پشت محوطه جریمه استقلال اقدام به شوتزنی کرد که ضربه او با اختلاف از کنار دروازه استقلال راهی اوت شد. در ادامه این محسن بیاتی نیا بود که درون محوطه جریمه استقلال اقدام به شوتزنی کرد اما ضربه او نیز با اختلاف زیاد از بالای دروازه استقلال راهی اوت شد.
بهترین فرصت ذوب آهن را در این دیدار در دقیقه ۸۸ قاسم حدادی فر از روی نقطه پنالتی از دست داد. نفوذ پژمان قرمزی به محوطه جریمه استقلال با سرنگونی این بازیکن همراه بود و در این هنگام فغانی یک ضربه پنالتی برای ذوب آهن اعلام کرد که این ضربه را حدادی فر زد و رحمتی با واکنشی مناسب دفع کرد.
در این نیمه آبی پوشان بیشتر تلاش داشتند تا توپ را در میانه های میدان حفظ کنند و در نهایت آنها موفق شدند تا با کسب پیروزی در این دیدار به مرحله بعدی رقابت های جام حذفی راه یابند.
استقلال با این پیروزی راهی مرحله نیمه نهایی شد و باید در آن مرحله برابر مس کرمان به میدان برود.
کارت های زرد: غلام نژاد، صادقی و تیموریان از استقلال و صلصالی، عشوری و تبریزی از ذوب آهن.
ترکیب استقلال: سید مهدی رحمتی،امیر حسین صادقی،حنیف عمران زاده،هاشم بیگ زاده، مجید غلام‌نژاد،خسرو حیدری،پژمان نوری،جی لوید ساموئل، آندرانیک تیموریان،سیاوش اکبرپور (آرش برهانی ۷۵) و محمد قاضی (مهرداد اولادی ۶۵).
ترکیب ذوب آهن: میلان میاتوویچ، محمد صلصالی، کارلوس سانتوس، محمد خانزاده، محمد ایران نژاد (پژمان قرمزی ۸۲)، سینا عشوری، اکبر ایمانی (اسماعیل فرهادی ۶۱)، مرتضی تبریزی، قاسم حدادی فر، میلاد غریبی و محسن بیاتی نیا.

نظر خود را بگذارید


+ 9 = پانزده

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز