بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
استقلال با شکست ملوان به رده دوم رسيد

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
سه شنبه ۵ بهمن
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

استقلال با شکست ملوان به رده دوم رسید

478

استقلال با شکست ملوان به رده دوم رسید
دیدار معوقه استقلال و ملوان بندرانزلی با برتری آبی پوشان تهرانی به اتمام رسید.
در دیداری معوقه از هفته دوازدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور تیم‌های استقلال و ملوان بندرانزلی از ساعت ۱۶:۲۰ دیروز (یکشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که جدال آنها در پایان به برتری یک بر صفر آبی‌پوشان انجامید.
استقلال بازی را تهاجمی آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی بارها روی دروازه ملوان خطرساز شد. مهمترین موقعیت استقلال در این نیمه در دقیقه ۶ رقم خورد که ارسال علیرضا نیکبخت واحدی از جناح چپ را محمدمهدی نظری با ضربه سر همراه کرد. ضربه سر نظری را سرگئی پاشنکو، سنگربان ملوان به زحمت دفع کرد و دروازه‌اش را نجات داد.
پس از این گل قدری از آتش حملات استقلال کاسته شد که در این بین ضدحملات خطرناک سپیدپوشان انزلی هم بی‌تاثیر نبود با این حال وزنه بازی بیشتر به سود شاگردان قلعه‌نویی سنگینی می‌کرد، آنها که در دقیقه ۳۱ توسط حنیف عمران‌زاده به گل رسیدند.
در دقیقه ۳۱ بازی در میانه زمین ملوان داور به سود استقلال اعلام خطا کرد که همین ضربه در نهایت منجر به گل استقلال شد. ارسال بلند آندو تیموریان از میانه زمین ملوان و ضربه سر حنیف عمران‌زاده که در موقعیت مشکوک به آفساید بود، منجر به گل استقلال شد، گلی که آبی‌پوشان را به یکقدمی صدر جدول فرستاد و ملوانی‌ها در ۴۵ دقیقه اول موفق به جبران آن نشدند.
ملوان نیمه دوم را با میل تهاجمی بیشتر آغاز کرد اما این استقلال بود که در یکی، دو صحنه روی دروازه پاشنکو خطرساز شد. مهمترین موقعیت استقلال در دقیقه ۵۵ رقم خورد، جایی که ارسال تیموریان روی یک ضربه خطا از نزدیکی محوطه جریمه ملوان را نکونام به منطقه‌ای از دروازه فرستاد که سنگربان ملوان ایستاده بود.
این ۲ بازیکن در دقیقه ۶۳ نیز سازنده موقعیت خطرناک دیگری بودند. این بار تیموریان ضربه خطایی را از میانه زمین ملوان روی دروازه این تیم فرستاد که ضربه نکونام با کمترین اختلاف ممکن از کنار دروازه به بیرون رفت.
پس از چند حمله نصف و نیمه استقلال این ملوان بود که در دقیقه ۶۶ توسط امیرحسین فشنگچی به یک موقعیت گل رسید اما ضربه او به اندازه‌ای نبود که رحمتی را به زحمت بیاندازد و سنگربان آبی‌ها به راحتی توپ را جمع کرد.
ملوان در دقایق پایانی بازی حمله می‌کرد اما زهر حملات این تیم به اندازهای نبود که آبی‌ها را تسلیم کند، این تیم در دقیقه ۹۰ هم که به موقعیت مناسب گلزنی رسید، زاویه برای رافخایی آنقدر تنگ بود که توپ را به تور کنار دروازه کوبید.
در نهایت این بازی با برتری یک بر صفر استقلال به اتمام رسید و ۲۷ امتیازی شد البته با تفاضل گل ۶+ که برای گرفتن جایگاه پرسپولیس، صدرنشین ۲۷ امتیازی لیگ برتر که تفاضل گلش ۷+ کفایت نمی‌کرد.

منبع: گل

نظر خود را بگذارید


1 × هفت =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز