بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
ارزش 32 تیم جام‌جهانی چند میلیارد دلار است/ نگاهی به گرانترین و ارزانترین گروه‌ها

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
سه شنبه ۵ بهمن
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

ارزش ۳۲ تیم جام‌جهانی چند میلیارد دلار است/ نگاهی به گرانترین و ارزانترین گروه‌ها

261

ارزش 32 تیم جام‌جهانی چند میلیارد دلار است/ نگاهی به گرانترین و ارزانترین گروه‌هاقرعه کشی مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل در حالی روز جمعه انجام شد که طبق آخرین مطالعات پژوهشی ارزش کل تیم‌های حاضر در این مسابقات حدود ۸ میلیارد دلار است. تیم‌های برزیل، اسپانیا و آرژانتین به ترتیب در رده‌های اول تا سوم گران‌ترین تیم‌ها قرار دارند.
به گزارش خبرنگار مهر، بعد از قرعه کشی مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل یک مطالعه تحقیقاتی توسط شرکت پلوری برزیل نشان داد که ارزش کل بازیکنان ۳۲ تیم حاضر در مسابقات جام جهانی ۷ میلیارد و ۷۷۵ میلیون دلار است.
بر این اساس تیم‌های برزیل، اسپانیا و آرژانتین در رده‌های اول تا سوم قرار دارند. همچنین تیم‌های آلمان و ایتالیا در رده‌های بعدی هستند. این در حالی است که طبق اعلام این شرکت، تیم کاستاریکا در انتهای این جدول قرار دارد.
ارزش 32 تیم جام‌جهانی چند میلیارد دلار است/ نگاهی به گرانترین و ارزانترین گروه‌هاارزش بازیکنان تیم برزیل در این مطالعه تحقیقاتی حدود ۶۷۷ میلیون دلار تخمین زده شده است. اسپانیا نزدیک‌ترین تعقیب کننده برزیل با ارزش ۶۷۰ میلیون دلار است. آرژانتین هم به رهبری لیونل مسی با ارزش تقریبی ۶۲۰ میلیون دلار در رده سوم است.
طبق گزارش این شرکت، گروه G شامل تیم‌های آلمان، پرتغال، غنا و ایالات متحده گران‌ترین گروه این مسابقات است که ارزش آن به یک میلیارد و ۲۰۲ میلیون دلار می‌رسد. همچنین گروه C که تیم‌های ژاپن، ساحل عاج، یونان و کلمبیا در آن حضور دارند، کمترین ارزش را در میان گروه‌های حاضر به مبلغ ۶۸۷ میلیون دلار داراست.
در این گزارش اشاره دقیقی به تیم ملی فوتبال ایران و ارزش بازیکنان این تیم نشده است. با این حال برخی تیم های مطرح فوتبال دنیا بیشتر از تیم های گمنام مورد توجه و تجزیه و تحلیل قرار گرفته اند. شاگردان کارلوس کی روش در گروه ششم بیستمین دوره رقابت های جام جهانی با تیم های آرژانتین ، بوسنی و هرزگوین و نیجریه همگروه است.

نظر خود را بگذارید


3 + دو =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز