بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
اخبار کميته انضباطي

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
سه شنبه ۸ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

اخبار کمیته انضباطی

409

 

کمیته انضباطی بر اساس شکایات و پرونده های موجود در کمیته انضباطی، آرای خود را صادر کرد.

گسترش ۹ میلیون جریمه شد
در جریان بازی تیم های گسترش فولاد تبریز و نفت تهران از هفته چهارم لیگ برتر در تاریخ سوم آبانماه در ورزشگاه یادگار امام تبریز، تیم گسترش فولاد تبریز در نیمه دوم با سه دقیقه تاخیر به زمین آمد که به پرداخت ۹ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

رای صادره قطعی است. همچنین احمد آل نعمه بازیکن تیم نفت تهران، به دلیل رفتار غیرورزشی و ضربه محکم به توپ پس از سوت داور به نشانه اعتراض، از سوی کمیته انضباطی تذکر دریافت کرد. این رای هم قطعی است.
دعوت از زینی زاده به کمیته انضباطی
پس از شکایت تورج حق وردی، داور دیدار تیم های تراکتورسازی تبریز و فولاد خوزستان، ازباشگاه تراکتورسازی تبریز، کمیته انضباطی از زینی زاده مدیرعامل این باشگاه دعوت کرده است تا جهت ادای توضیح پیرامون مطالب مطرح شده با در دست داشتن مدارک و مستندات روز سه شنبه ۲۸ آبان در کمیته انضباطی حضور پیدا کند. عدم حضور مانع از رسیدگی نیست.
رای کمیته انضباطی درباره تیم گیتی پسند
پس از انصراف باشگاه گیتی پسند از اینکه بازیکنانش را در اختیار تیم ملی فوتسال برای حضور در تورنمنت گرندپریکس بگذارد، رئیس کمیته فوتسال در نامه ای به دبیرکل فدراسیون فوتبال نسبت به عدم حضور چند بازیکن ملی پوش، این اتفاق را مخالفت باشگاه دانسته و ممانعت از تکرار رویه مذکور شده است. با توجه به توضیحات نماینده تام الاختیار باشگاه و ارائه مدارک پزشکی بازیکنان، کمیته انضباطی با بررسی سوابق و احراز عدم سونیت در اقدامات و مواضع مسئولین باشگاه فرهنگی ورزشی گیتی پسند صرفا به تذکر به مسئولین باشگاه مبنی بر ضرورت همکاری و تعامل بیشتر با تیم ملی در آینده بسنده می کند. این تصمیم به استناد مقررات ماده ۱۵ آیین نامه قطعی است.
مهدی جاوید دو جلسه محروم شد
باشگاه فرهنگی ورزشی فرش آرای مشهد، طی شکایتی از مهدی جاوید، بازیکن تیم گیتی پسند اصفهان، به دلیل مصاحبه این بازیکن علیه باشگاه فرش آرای مشهد، به کمیته انضباطی شکایت کرد که این کمیته پس از بررسی مصاحبه مهدی جاوید را به کمیته انضباطی دعوت کرد که وی به دلیل حضور در رقابتهای جام باشگاههای آسیا نتوانست به جلسه بیاید. کمیته انضباطی یک بار دیگر از جاوید دعوت کرد اما وی بازهم در جلسه حاضر نشد. در نهایت کمیته انضباطی حکم به محرومیت دو جلسه ای از همراهی با تیم گیتی پسند و پرداخت یک میلیون تومان جریمه نقدی، داده است. این رای قطعی و لازم الاجراست.
ویژن هرمزگان سه بر صفر بازنده شد
به دلیل عدم حضور تیم ویژن هرمزگان در دیدار ۲۴ مهرماه مقابل دریانوردان بوشهر در رقابتهای لیگ برتر فوتبال ساحلی در بوشهر، این تیم سه بر صفر بازنده و به پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این تیم بدون عذرموجه از حضور در میدان مسابقه خودداری کرده بود و مراتب توسط داور و سایر عوامل برگزاری بازی صورت جلسه شده بود.رای صادره قطعی است.

نظر خود را بگذارید


8 × = سی دو

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز