بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
احتباس آب و نمک از عوارض استروئید ها

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
سه شنبه ۵ بهمن
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

احتباس آب و نمک از عوارض استروئید ها

918

احتباس آب و نمک از عوارض استروئید ها

مصرف اکثر استروئیدها در بدن باعث عدم تعادل آب و سدیم میشود که باعث ورم و احتباس شدید آب در بدن میشود.این پیشرفت تدریجی احتباس آب و نمک((سلول های عضلانی،مفاصل و رباطها))را شامل میشود.
و نتیجه این عمل به صورت یک افزایش سریع و مشخص بر روی حجم و سایز کاذب عضلات ،رباطهای به ظاهر قویتر و افزایش و افزایش موقتی قدرت و عمل شبیه روغن کاری مفاصل به طور موقتی و کاذی قابل ظهور میباشد.

این مواد ممنوعه به ظاهر خوب به تظر میرسند غافل از اینکه نتایج وخیمی را برای بئن در بر خواهد داشت .افزایش حجم و سایز کاذب عضلات که تنها ناشی از احتباس آب و نمک میباشد پس از مدتی همگی از بین خواهند رفت و حتی عضله در بسیاری از موارد از اندازه قبلی خود نیز کوچکتر میشود.

همچنین قدرت نیز به شدت کاهش پیدا میکند و قوای عضلانی شدیدا تحلیل میرود.رباطها و مفاصل ضعیف و شکننده شده و با کوچکترین فشار آماده آسیب های جدی و خطرناک میشوند.
اشکال و عارضه دیگر که وجود دارد،افزایش احتباس آب در زیر پوست و در خون میباشدکه نتیجه آن از بین رفتن تفکیک عضلانی و رقیق شدن خون خواهد بود که بسیار خطرناک است.

بافتهای صورت،بخصوص بافت زیر چشمها به صورت پف کرده به نظر میرسد تمام این مواد میتواند باعث رخ دادن مشکلاتی که برای سلامتی خطرناک است شود.از آنجایی که بدن اصطلاحا با آب اضافی و زیاده از حد انباشته شده قلب و رگهای خونی باید مقدار مایعاتی را بیشتر از حد نرمال خود به سراسر بدن نقل و انتقال دهند.

بنا بر این بدن دچار عارضه خطرناک فشار خون بالا میشود.میزان احتباس آب و نمک به چیزهایی نظیر نوع و مقدار مصرف استروئید،مدت دوره و استعداد و آمادگی بدنی هر فرد بستگی دارد اما این عارضه برای همه اجتناب نا پذیر است.

نظر خود را بگذارید


− 3 = پنج

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز