بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
اتومبیلرانی در بلندترین تپه‌های شنی جهان

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
دوشنبه ۴ اردیبهشت
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

اتومبیلرانی در بلندترین تپه‌های شنی جهان

572

SDFGاتومبیلرانان منطقه شرق ایران با حضور در بلندترین تپه‌های شنی جهان در ریگان آمادگی خود را محک زدند.
به گزارش خبرگزاری فارس از ریگان، اتومبیلرانان منطقه شرق ایران با حضور در بلندترین تپه‌های شنی جهان در ریگان آمادگی خود برای مسابقات آذر ماه را محک زدند.
رضایت اتومبیلرانان از برگزاری مسابقات در تپه های شنی ریگان
۱۲ اتومبیلران شرق کشور امروز آمادگی خود را برای مسابقات اتومبیلرانی جنوب‌شرق کشور که در آذر ماه سال جاری در تپه‌های شنی ریگان برگزار می‌شود به نمایش گذاشتند.
یکی از قهرمانان اتومبیلرانی جنوب‌شرق ایران که در مسابقات اتومبیلرانی مقام سوم را به دست آورده به خبرنگار فارس گفت: سال گذشته برای نخستین بار مسابقات اتومبیلرانی در رمل شن در ایران در ریگان برگزار شد.


مهرداد رضایی افزود: با توجه به اینکه ریگان بهترین ظرفیت را در جنوب‌شرق کشور و حتی در ایران در این زمینه دارد این مسابقات در سال جاری به بهترین شکل در این شهرستان برگزار می‌شود.
وی بیان داشت: امروز ما در این تپه‌های شنی آمادگی خود را برای مسابقات کشوری که در آذر ماه در این شهرستان برگزار می‌شود محک زدیم و تمریناتی انجام دادیم.
این ورزشکار ابراز کرد: ان‌شاء‌الله با توجه به ظرفیت موجود در منطقه ریگان با این تمرینات قهرمان کشوری می‌شویم.
انجام بهترین تمرینات اتومبیلرانی در تپه‌های شنی
یکی دیگر از قهرمانان اتومبیلرانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس اظهار داشت: در سال جاری برای دومین بار مسابقات اتومبیلرانی جنوب‌شرق کشور در بلندترین تپه‌های شنی دنیا در ریگان با آمادگی اتومبیلرانان شرق کشور برگزار می‌شود
حسین شاه‌محمدی افزود: این تپه‌های شنی برای تمرینات ما بسیار مناسب هستند و امروز بهترین تمرینات را انجام دادیم.
برگزاری مسابقات اتومبیلرانی در آذر ماه
فرماندار ریگان به خبرنگار فارس گفت: بلندترین تپه‌های شنی دنیا در ریگان ظرفیت برگزاری بهترین مسابقات کشوری را در زمینه‌های مختلف ورزشی دارند.
مجید اعتمادی افزود: امروز اتومبیلرانان شرق کشور در بلندترین تپه‌های شنی که دسترسی به این تپه‌ها به راحتی امکان‌پذیر است، تمرینات خود را انجام دادند.
وی ابراز داشت: این مسابقات اتومبیلرانی در رمل شن برای دومین بار در بلندترین تپه‌های شنی دنیا در شهرستان ریگان در آذر ماه برگزار می‌شود.
اعتمادی خاطر نشان کرد: با تامین اعتبار و اسپانسر این مسابقات در این شهرستان با حضور قهرمانان اتومبیلرانی کشور به صورت سراسری برگزار می‌شود.
وی افزود: این تپه‌های شنی بهترین شرایط آب و هوایی را برای برگزاری این مسابقات بزرگ کشوری دارند که با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته این مسابقات به خوبی در این شهرستان برگزار می‌شوند.
فرماندار ریگان ابراز داشت: امروز ۱۲ اتومبیلران شرق کشور در بلندترین تپه‌های شنی دنیا در ریگان تمرینات خود را برای مسابقات آذر ماه انجام دادند.
به گزارش فارس، بلندترین تپه‌های شنی دنیا که دسترسی به آنها به راحتی انجام می‌شود در ۱۲ کیلومتری از مرکز شهرستان ریگان در روستای علی‌آباد پشت‌ریگ قرار دارند.

منبع:فارس نیوز

نظر خود را بگذارید


شش × = 42

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز