بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
اتلتیک بیلبائو 1-0 بارسلونا: هفته بد تکمیل شد/ مسی، برگرد به تیمت!

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
یکشنبه ۶ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

اتلتیک بیلبائو ۱-۰ بارسلونا: هفته بد تکمیل شد/ مسی، برگرد به تیمت!

1224

اتلتیک بیلبائو 1-0 بارسلونا: هفته بد تکمیل شد/ مسی، برگرد به تیمت!آبی و اناری ها برای دومین بار در پنج روز اخیر شکست خوردند تا غیبت ستاره آرژانتینی به چشم بیاید
اتلتیک بیلبائو توانست با تک گل ایکر مونیاین بارسا را شکست بدهد تا اولین شکست آبی و اناری ها در رقابت های این فصل لالیگا و دومین باخت پیاپی آنها رقم بخورد.
شاگردان جراردو مارتینو که سه شنبه شب گذشته با نتیجه ۲-۱ مغلوب آژاکس شدند، امشب هم مقابل حریف باسکی حسابی به دردسر افتادند و در نهایت با تک گل دقیقه ۷۰ ایکر مونیاین، بازی را واگذار کردند.
این اولین پیروزی بیلبائو مقابل بارسا در ۱۴ تقابل اخیر آنها بود و کمک کرد تا این تیم در ورزشگاه نیو سن مامس (سن مامس جدید) همچنان بدون شکست باقی بماند.
مارتینو در این دیدار بار دیگر الکسیس سانچس را در ترکیب اصلی قرار داد و او در کنار نیمار و فابرگاس، مثلث خط حمله را تشکیل دادند.
اولین موقعیت جدی بازی را بارسا ایجاد کرد اما ایرایسوس، دروازه بان بیلبائو، توانست ضربه نیمار را دفع کند.
در دقیقه ۱۸، پاس عالی ژاوی به محوطه جریمه بیلبائو، می توانست یک موقعیت جدی را ایجاد کند اما هیچ یک بازیکنان بارسا نتوانستند از این توپ استفاده کنند.
در دقیقه ۳۲ این بیلبائو بود که می توانست پیش بیفتد اما ضربه مونیاین از فاصله ای نزدیک به بازوی پینتو برخورد کرد.
اتلتیک بیلبائو 1-0 بارسلونا: هفته بد تکمیل شد/ مسی، برگرد به تیمت!در آغاز نیمه دوم، یک موقعیت خوب نصیب نیمار شد اما او نتوانست پاس خوب فابرگاس را تبدیل به گل کند.
فشار زیاد بازیکنان بیلبائو و پرسینگ شدید آنها، کار را برای بازیکنان بارسلونا دشوار کرده بود و در مقابل، این تیم میزبان بود که از کناره ها خطرناک ظاهر می شد.
در نهایت در دقیقه ۷۰ بود که همکاری سوسائتا و ارره را، با یک پاس عرضی عالی، به موقعیتی خوب برای مونیاین تبدیل شد و او در حالی که توسط مدافع حریف تحت فشار بود، دروازه بارسا را باز کرد.
توکرو می توانست با یک ضربه سر دیدنی، گل دوم تیمش را به ثمر برساند اما ژوزه پینتو، با واکنشی مناسب، مانع از باز شدن دوباره دروازه اش شد.
در نهایت بازی با همان تک گل به پایان رسید تا بارسا، اتلتیکو را در صدر جدول در کنار خود ببیند.

منبع: گل

نظر خود را بگذارید


− 7 = دو

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز