اتلتیک بیلبائو 1-0 بارسلونا: هفته بد تکمیل شد/ مسی، برگرد به تیمت!

اتلتیک بیلبائو ۱-۰ بارسلونا: هفته بد تکمیل شد/ مسی، برگرد به تیمت!

اتلتیک بیلبائو 1-0 بارسلونا: هفته بد تکمیل شد/ مسی، برگرد به تیمت!آبی و اناری ها برای دومین بار در پنج روز اخیر شکست خوردند تا غیبت ستاره آرژانتینی به چشم بیاید
اتلتیک بیلبائو توانست با تک گل ایکر مونیاین بارسا را شکست بدهد تا اولین شکست آبی و اناری ها در رقابت های این فصل لالیگا و دومین باخت پیاپی آنها رقم بخورد.
شاگردان جراردو مارتینو که سه شنبه شب گذشته با نتیجه ۲-۱ مغلوب آژاکس شدند، امشب هم مقابل حریف باسکی حسابی به دردسر افتادند و در نهایت با تک گل دقیقه ۷۰ ایکر مونیاین، بازی را واگذار کردند.
این اولین پیروزی بیلبائو مقابل بارسا در ۱۴ تقابل اخیر آنها بود و کمک کرد تا این تیم در ورزشگاه نیو سن مامس (سن مامس جدید) همچنان بدون شکست باقی بماند.
مارتینو در این دیدار بار دیگر الکسیس سانچس را در ترکیب اصلی قرار داد و او در کنار نیمار و فابرگاس، مثلث خط حمله را تشکیل دادند.
اولین موقعیت جدی بازی را بارسا ایجاد کرد اما ایرایسوس، دروازه بان بیلبائو، توانست ضربه نیمار را دفع کند.
در دقیقه ۱۸، پاس عالی ژاوی به محوطه جریمه بیلبائو، می توانست یک موقعیت جدی را ایجاد کند اما هیچ یک بازیکنان بارسا نتوانستند از این توپ استفاده کنند.
در دقیقه ۳۲ این بیلبائو بود که می توانست پیش بیفتد اما ضربه مونیاین از فاصله ای نزدیک به بازوی پینتو برخورد کرد.
اتلتیک بیلبائو 1-0 بارسلونا: هفته بد تکمیل شد/ مسی، برگرد به تیمت!در آغاز نیمه دوم، یک موقعیت خوب نصیب نیمار شد اما او نتوانست پاس خوب فابرگاس را تبدیل به گل کند.
فشار زیاد بازیکنان بیلبائو و پرسینگ شدید آنها، کار را برای بازیکنان بارسلونا دشوار کرده بود و در مقابل، این تیم میزبان بود که از کناره ها خطرناک ظاهر می شد.
در نهایت در دقیقه ۷۰ بود که همکاری سوسائتا و ارره را، با یک پاس عرضی عالی، به موقعیتی خوب برای مونیاین تبدیل شد و او در حالی که توسط مدافع حریف تحت فشار بود، دروازه بارسا را باز کرد.
توکرو می توانست با یک ضربه سر دیدنی، گل دوم تیمش را به ثمر برساند اما ژوزه پینتو، با واکنشی مناسب، مانع از باز شدن دوباره دروازه اش شد.
در نهایت بازی با همان تک گل به پایان رسید تا بارسا، اتلتیکو را در صدر جدول در کنار خود ببیند.

منبع: گل

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.