منصور ابراهيم‌زاده

ابراهیم‌زاده: چیزی نمی‌توانم بگویم

منصور ابراهیم‌زادهمنصور ابراهیم‌زاده پس از شکست یک بر صفر مقابل استقلال در نشست خبری گفت: این برد را به استقلال تبریک می‌گویم. فوتبال روی خوبش را به ما نشان نداد، در طول بازی استقلال فقط یک کرنر زد و این نشان دهنده خوب بودن ما است. استقلال روی یک حرکت ساده به گل رسید و چیز دیگری نمی‌توانم بگویم. در دقیقه ۹۲ داور می‌توانست برای ما پنالتی بگیرد در بازی با نفت مثل همین صحنه را علیه ما پنالتی گرفتند.
به گزارش فارس، وی ادامه داد: این وضعیت داوری برای ماست و همه هم می‌گویند عمدی نیست ولی عمدی نبودن آن بیشتر به ضرر ما بوده است.
ابراهیم زاده در مورد اینکه استقلال اتفاقی گل زده گفت: نگفتم اتفاقی بلکه گفتم که استقلال همان یک موقعیت را داشت و روی یک حرکت ساده گل زد. من نگفتم استقلال بد بوده یا ما بد بودیم، گفتم آنها یک موقعیت گل داشتند و به گل رسیدند. مسلما روی تمام حرکات استقلال کار کرده بودیم و در فوتبال تیمی که اشتباه می‌کند گل می‌خورد و ما هم اشتباه کردیم و گل خوردیم. اگر می‌خواهید مطلب خاصی را بگویید به من هم بگویید آن را دنبال کنم.
وی در مورد مسایل بابک زنجانی گفت: باشگاه ما باور دارد که این مسایل حل می‌شود و هنوز چیزی به مراحل خاصی نرسیده است و فوتبالی که ما ارایه می‌دهیم تحت تاثیر چیزی قرار ندارد و ما فوتبال خوبی را ارایه می‌کنیم.

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.