بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
آژاکس دو – بارسلونا یک؛اولین باخت تاتا

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
سه شنبه ۸ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

آژاکس دو – بارسلونا یک؛اولین باخت تاتا

664

آژاکس دو – بارسلونا یک؛اولین باخت تاتاآژآکس ده نفره مقاومت جانانه ای مقابل بارسا داشت.
آژاکس ده‌نفره توانست به روند ۹ شکست پیاپی مقابل اسپانیایی‌ها پایان بخشد و بارسلونا را دو بر یک ببرد. آژاکس در این مسابقه تیم برتر میدان بود و توانست در نیمه اول بارسا را مقهور بازی زیبای خود کند. آنها در نیمه دوم با اشتباه مدافع خود ده‌نفره شدند اما هم خوب دفاع کردند و هم این که بارسا از بازیکنان جوان خود بهره گرفت و در نهایت نتوانست بازی را مساوی کند.
به این ترتیب آژاکس با یک بازی باقی‌مانده هفت امتیاز دارد و در صورتی که میلان را در سن‌سیرو شکست دهد به دور بعدی راه خواهد یافت.
این اولین شکست بارسلونا در این فصل بود و تاتا مارتینو نتوانست به رکورد ۲۱ بازی بدون شکست پپ گواردیولا برسد.
نیمه اول ترافیک یک‌طرفه بود؛ آژاکس مرتبا به سمت دروازه بارسلونا حمله می‌برد و با ضرباهنگ بالای بازی خود آنها را تحت فشار می‌گذاشت. تولانی سررو در دقیقه ۱۹ اولین گل خود در لیگ قهرمانان را زد. این بازیکن اهل آفریقای جنوبی سانتر ریکاردو ون‌راین را با بغل پا وارد دروازه خوسه مانوئل پینتو کرد.
لاس شون دو موقعیت خوب را از دست داد و آژاکس سرانجام در دقیقه ۴۲ روی ضربه دنی هوئسن به گل دوم رسید. پینتو ضربه ویکتور فیشر را دفع کرد اما هوئسن توپ برگشتی را گرفت، آن را از کارلس پویول – مدافع راست بارسا در بازی امشب – عبور داد و به گل تبدیل کرد.
اما در دقیقه ۴۹ بود که اوضاع تغییر کرد. ون‌راین پاس رو به عقب بدی برای جوئل ولتمن فرستاد که نیمار توپ را گرفت و سپس ولتمن ۲۱ساله با خطایی کودکانه او را متوقف کرد و کارت قرمز گرفت. پنالتی حاصل را هم چابی به‌راحتی به گل تبدیل کرد.
یاسپر سیلیسن در دقیقه ۶۰ ضربه چیپ عالی نیمار را دفع کرد و دیگر حملات بارسا هم ثمری نداشت. تاتا در نیمه دوم از حضور بازیکنان جوانی مانند پاتریسیو گابارون، سرجی روبرتو و آداما ترائوره هم بهره گرفت و نتوانست بازی را مساوی کند. آژاکس با این پیروزی اکنون می‌تواند با برد در سن‌سیرو مقابل میلان به دور بعد راه یابد. بارسلونا هم همچنان یک امتیاز می‌خواهد تا اول شدنش را قطعی کند؛ آنها صعودشان را در روز چهارم مسجل کرده بودند.

منبع: گل

نظر خود را بگذارید


− پنج = 0

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز