آنچلوتی: رونالدو خسته نیست ولی به او استراحت می دهیم

آنچلوتی: رونالدو خسته نیست ولی به او استراحت می دهیم

آنچلوتی: رونالدو خسته نیست ولی به او استراحت می دهیم
تعطیلات کریس رونالدو در زمان برگزاری بازیهای جام حذفی خواهد بود.
کارلو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی باشگاه رئال مادرید در کنفرانس خبری اخیرش اعلام کرد که به زودی به کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی اش چند روز استراحت خواهد داد و یادآوری کرده که هر زمانی که ستاره پرتغالی خسته باشد، او رابه چند روز تعطیلات خواهد فرستاد.
البته کارلتو درصحبت هایش اعلام کرده که رونالدو را خسته نمی بیند:« به نظرم رونالدو خسته نیست ولی او استراحت خواهد کرد. چون از همراهی تیم در بازی جام حذفی محروم خواهد بود( رونالدو در فینال فصل گذشته جام حذفی اسپانیا ودر مصاف با اتلتیکومادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو اززمین مسابقه اخراج شده بود). هفته آینده به اوچند روزی استراحت خواهم داد واگر او خسته باشد، چند روزی می تواند به تعطیلات برود. در شرایط کنونی به نظرم کریس قبراق و سرحال است.»
این سرمربی ایتالیایی در بخش دیگری از صحبت هایش اعلام کرد که به نظر او کریستیانو رونالدو بهترین گزینه برای فتح توپ طلای امسال است و گفت:« نمی دانم که جایگاه کریستیانورونالدو در رختکن تیم به چه ترتیب است. فکر می کنم که رونالدو افرادی نزدیک به خودش دارد که می دانند که او در حال حاضر بهترین بازیکن دنیاست. برای همه خیلی خوب است که بازیکنی مثل کریس را در کنارشان ببینند که اینقدر خوب کارها را پیش می برد.»

منبع: گل

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.