آنچلوتی: اگر رونالدو برنده توپ طلا نشود، اعتصاب می کنم

آنچلوتی: اگر رونالدو برنده توپ طلا نشود، اعتصاب می کنم

آنچلوتی: اگر رونالدو برنده توپ طلا نشود، اعتصاب می کنمکارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید، به شوخی اعلام کرد که اگر کریس رونالدو برنده توپ طلای امسال نشود، دست به اعتصاب خواهد زد.

ستاره پرتغالی رئال که در چهار سال گذشته رقابت برای کسب توپ طلا را به لیونل مسی، ستاره بارسا، واگذار کرد، در سال ۲۰۱۳ موفق شد ۶۲ بار دروازه حریفان را باز کند و یکی از بهترین سال های دوران حرفه ای اش را پشت سر بگذارد.

آنچلوتی معتقد است امسال نوبت رونالدوست تا این جایزه را از آن خود کند و آماده است تا در صورت برنده شدن یک نامزد دیگر، دست به اعتراض بزند.

او به خبرنگاران گفت:” اگر آنها توپ طلا را به رونالدو ندهند، در رجیولو (شهر زادگاهش) دست به اعتصاب می زنم. هیچ کسی بیش از او شایسته دریافت این جایزه نیست. او الگوی حرفه ای گری است.

اگر او به همه جزئیات توجه نداشت؛ از جمله شرایط فیزیکی اش، نمی توانید به چنین دستاوردهایی برسد.”

رئال در حال حاضر با ۶ امتیاز اختلاف نسبت به بارسا، در رتبه سوم لالیگا قرار دارد اما کارلتو معتقد است که تیمش می تواند این فاصله را جبران کند.

” جبران فاصله ۶ امتیازی راحت نیست اما ما احساس می کنیم که در سطح آنها هستیم.”

آنچلوتی همچنین در مورد مشکلات فعلی باشگاه میلان صحبت کرد و اعلام کرد که بعید است آدریانو گالیانی از این باشگاه کنار گذاشته شود.

” از نظر تجربه، او دومی ندارد. او مهمترین شخصیت باشگاه میلان است. اگر او جدا شود، این ضربه بزرگی برای باشگاه خواهد بود اما این اتفاق رخ نخواهد داد.”

منبع: گل
۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.