بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
آنچلوتی: اگر رونالدو برنده توپ طلا نشود، اعتصاب می کنم

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
جمعه ۴ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

آنچلوتی: اگر رونالدو برنده توپ طلا نشود، اعتصاب می کنم

415

آنچلوتی: اگر رونالدو برنده توپ طلا نشود، اعتصاب می کنمکارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید، به شوخی اعلام کرد که اگر کریس رونالدو برنده توپ طلای امسال نشود، دست به اعتصاب خواهد زد.

ستاره پرتغالی رئال که در چهار سال گذشته رقابت برای کسب توپ طلا را به لیونل مسی، ستاره بارسا، واگذار کرد، در سال ۲۰۱۳ موفق شد ۶۲ بار دروازه حریفان را باز کند و یکی از بهترین سال های دوران حرفه ای اش را پشت سر بگذارد.

آنچلوتی معتقد است امسال نوبت رونالدوست تا این جایزه را از آن خود کند و آماده است تا در صورت برنده شدن یک نامزد دیگر، دست به اعتراض بزند.

او به خبرنگاران گفت:” اگر آنها توپ طلا را به رونالدو ندهند، در رجیولو (شهر زادگاهش) دست به اعتصاب می زنم. هیچ کسی بیش از او شایسته دریافت این جایزه نیست. او الگوی حرفه ای گری است.

اگر او به همه جزئیات توجه نداشت؛ از جمله شرایط فیزیکی اش، نمی توانید به چنین دستاوردهایی برسد.”

رئال در حال حاضر با ۶ امتیاز اختلاف نسبت به بارسا، در رتبه سوم لالیگا قرار دارد اما کارلتو معتقد است که تیمش می تواند این فاصله را جبران کند.

” جبران فاصله ۶ امتیازی راحت نیست اما ما احساس می کنیم که در سطح آنها هستیم.”

آنچلوتی همچنین در مورد مشکلات فعلی باشگاه میلان صحبت کرد و اعلام کرد که بعید است آدریانو گالیانی از این باشگاه کنار گذاشته شود.

” از نظر تجربه، او دومی ندارد. او مهمترین شخصیت باشگاه میلان است. اگر او جدا شود، این ضربه بزرگی برای باشگاه خواهد بود اما این اتفاق رخ نخواهد داد.”

منبع: گل

نظر خود را بگذارید


+ چهار = 8

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز