بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
آنچلوتي: عملکردمان در نيمه دوم فاجعه بود

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
شنبه ۵ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

آنچلوتی: عملکردمان در نیمه دوم فاجعه بود

373

سرمربی ایتالیایی رئال مادرید معتقد است تیمش در هر یک از ۲ نیمه بازی برابر رایووایکانو عملکردی کاملاً متضاد داشته که این ناشی از طرز تفکر اشتباه آنها در خصوص نتیجه بوده است.

رئال مادرید شب گذشته (شنبه) در حالی از خانه رایووایکانو ۳ امتیاز گرفت که تا دقیقه ۴۸ بازی با ۳ گل از میزبان خود پیش افتاده بود اما در عرض ۳ دقیقه از روی نقطه پنالتی ۲ بار دروازه‌اش باز شد که این اتفاق سبب شد کهکشانی‌ها تا پایان بازی نگران از دست رفتن ۳ امتیاز شوند.


کارلو آنچلوتی در کنفرانس خبری پس از بازی با انتقاد از سهل‌انگاری مردانش در نیمه دوم، گفت: رایووایکانو ما را به دردسر انداخت، چرا که آنها به شدت ما را تحت فشار قرار دادند. در نیمه اول ما اصلاً تحت فشار قرار نداشتیم و در ضدحملات ۲ گل فوق‌العاده زدیم اما در نیمه دوم شرایط کاملاً عوض شد و عملکردمان فاجعه بود.
آنچلوتی افزود: اشتباه ما آن بود که به محض زدن گل سوم فکر کردیم بازی را برده‌ایم در حالی که همه چیز خیلی سریع می‌تواند عوض شود. تا به حال ما ۲ بار از این اتفاق ضربه خورده‌ایم اما من اطمینان دارم که چنین چیزی دوباره تکرار نخواهد شد. مقابل سویا نیز می‌توانست چنین اتفاقی رخ دهد. بازیکنان ما باید طرز تفکرشان را در زمین بازی تغییر دهند، چون تیمی در این سطح و اندازه نباید به حریفانش اجازه دهد به بازی برگردد آن هم وقتی با ۳ گل پیش است.
کارلتو در خصوص ۲ خطای پنالتی که هر ۲ گل وایکانو از طریق آنها به ثمر رسید، تصریح کرد: خطا کردن در محوطه جریمه و پنالتی دادن به حریف چیزی است که ما در رختکن تیم باید درباره‌اش حرف بزنیم. طرز تفکر اشتباه بازیکنان ما در خصوص نتیجه بازی زمانی که از حریف پیش می‌افتند سبب شده ضربه بخوریم و این چیز خوبی نیست.
با پررنگ‌تر شدن نقش گرث بیل در ترکیب رئال این سوال پیش آمده است که آنچلوتی در چه پستی قصد دارد از آنخل دی‌‌ماریا استفاده کند. وی در پاسخ به این سوال تاکید کرد: دی‌ماریا در انجام کارهای دفاعی هم خوب کار می‌کند. در این بازی زمانی که به دردسر افتادیم سیستم بازی‌‌مان را عوض و از خط میانی ۴ نفره استفاده کردیم تا به خط دفاع کمک کنیم اما با این حال دی‌ماریا خوب بازی کرد.

نظر خود را بگذارید


× 2 = دوازده

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز