آنچلوتی: عملکردمان در نیمه دوم فاجعه بود

سرمربی ایتالیایی رئال مادرید معتقد است تیمش در هر یک از ۲ نیمه بازی برابر رایووایکانو عملکردی کاملاً متضاد داشته که این ناشی از طرز تفکر اشتباه آنها در خصوص نتیجه بوده است.

رئال مادرید شب گذشته (شنبه) در حالی از خانه رایووایکانو ۳ امتیاز گرفت که تا دقیقه ۴۸ بازی با ۳ گل از میزبان خود پیش افتاده بود اما در عرض ۳ دقیقه از روی نقطه پنالتی ۲ بار دروازه‌اش باز شد که این اتفاق سبب شد کهکشانی‌ها تا پایان بازی نگران از دست رفتن ۳ امتیاز شوند.


کارلو آنچلوتی در کنفرانس خبری پس از بازی با انتقاد از سهل‌انگاری مردانش در نیمه دوم، گفت: رایووایکانو ما را به دردسر انداخت، چرا که آنها به شدت ما را تحت فشار قرار دادند. در نیمه اول ما اصلاً تحت فشار قرار نداشتیم و در ضدحملات ۲ گل فوق‌العاده زدیم اما در نیمه دوم شرایط کاملاً عوض شد و عملکردمان فاجعه بود.
آنچلوتی افزود: اشتباه ما آن بود که به محض زدن گل سوم فکر کردیم بازی را برده‌ایم در حالی که همه چیز خیلی سریع می‌تواند عوض شود. تا به حال ما ۲ بار از این اتفاق ضربه خورده‌ایم اما من اطمینان دارم که چنین چیزی دوباره تکرار نخواهد شد. مقابل سویا نیز می‌توانست چنین اتفاقی رخ دهد. بازیکنان ما باید طرز تفکرشان را در زمین بازی تغییر دهند، چون تیمی در این سطح و اندازه نباید به حریفانش اجازه دهد به بازی برگردد آن هم وقتی با ۳ گل پیش است.
کارلتو در خصوص ۲ خطای پنالتی که هر ۲ گل وایکانو از طریق آنها به ثمر رسید، تصریح کرد: خطا کردن در محوطه جریمه و پنالتی دادن به حریف چیزی است که ما در رختکن تیم باید درباره‌اش حرف بزنیم. طرز تفکر اشتباه بازیکنان ما در خصوص نتیجه بازی زمانی که از حریف پیش می‌افتند سبب شده ضربه بخوریم و این چیز خوبی نیست.
با پررنگ‌تر شدن نقش گرث بیل در ترکیب رئال این سوال پیش آمده است که آنچلوتی در چه پستی قصد دارد از آنخل دی‌‌ماریا استفاده کند. وی در پاسخ به این سوال تاکید کرد: دی‌ماریا در انجام کارهای دفاعی هم خوب کار می‌کند. در این بازی زمانی که به دردسر افتادیم سیستم بازی‌‌مان را عوض و از خط میانی ۴ نفره استفاده کردیم تا به خط دفاع کمک کنیم اما با این حال دی‌ماریا خوب بازی کرد.

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.