بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
آناپولون (anapolon)

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
پنج شنبه ۱۰ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

آناپولون (anapolon)

692

آناپولون (anapolon)
این دارو اصولا دارویی خوراکی است و در نوع خود از قوی ترین انواع استروئید های خوراکی نیز محسوب می شود. این استروئید از دی هیدرو تستوسترون مشتق می شود.
استفاده های پزشکی
از این دارو در مراکز درمانی به منظور درمان بیماری کم خونی ناشی از کمبود گلبول های قرمز استفاده می شده است اما به دلیل اینکه اثرات آندروژنی و آنابولیکی این دارو نیز همانند مادر خود یعنی تستوسترون بالاست امروزه این دارو در پرورش اندام و در ورزش های قدرتی به خوبی جای خود را باز کرده و از محبوبیت بالایی برخوردار شده است.

شاید از عمده دلایل محبوبیت این دارو در بین ورزشکاران رشته های قدرتی افزایش سریع وزن ناشی از مصرف آن باشد.

افزایش ۵ الی ۷/۵ کیلوگرمی وزن در اثر مصرف نمونه های غربی و با کیفیت این دارو در همان دو هفته اول مصرف نیز دیده شده است.
اما باید به این موضوع نیز اشاره کرد که این افزایش وزن در اغلب موارد در اثر احتباس آب و املاح در بدن رخ می دهد و به ندرت ناشی از تشدید فرایند پروتئین سازی در عضلات اتفاق می افتد.
این دارو موجب افزایش میزان گلبول های قرمز خون می شود و به همین دلیل نیز می توان گفت که با مصرف این دارو افزایش خون رسانی و اکسیژن رسانی به عضلات نیز دور از انتظار نخواهد بود.

نمونه های با کیفیت این دارو گاه دیده شده است که موجب گرفتگی برخی از عضلات می شوند و مصرف کننده به محض دیدن این علامت عجیب مصرف دارو را باید قطع کند.
این علامت عجیب با مصرف نمونه های واقعی و با کیفیت این دارو دیده می شود و چه بسا که ممکن است مصرف نمونه های قلابی و بی کیفیت عوارض جانبی عجیب تری را نیز به دنبال داشته باشد.
ریکاوری

گفته می شود که مصرف این دارو با تسریع فرایند ریکاوری نیز همراه می شود و به همین دلیل نیز می توان امیدوار بود که مصرف این دارو با پیشگیری از ابتلا فرد به عارضه تمرین زدگی در تشدید فرایند عضله سازی در بدن فرد موثر واقع شود.

عوارض جانبی

آناپولون دارویی بسیار پر قدرت به شمار می رود که مصرف آن برای مبتدی ها توصیه نمی شود.
احتباس آب و املاح در اثر مصرف این دارو به شدت رخ خواهد داد.
افزایش فشار خون نیز با مصرف این دارو شایع و معمول بوده است. این عارضه در اثر بالا رفتن میزان آب بدن و در اثر افزایش حجم خون رخ می دهد.
این دارو برای کبد بسیار سمی است و هرگز نباید استفاده های طولانی مدت از آن تجویز شود.

این دارو به افزایش سریع و برق آسای وزن و حجم شهرت پیدا کرده است و امروزه تجویز آن حتی به مبتدیان نیز امری معمول است اما افزایش حجم ناشی از مصرف این دارو نه تنها ماندگاری چندانی ندارد بلکه توام با عوارض شدید جسمی و روحی نیز خواهد بود.

منبع : fitnesstips

نظر خود را بگذارید


4 × هشت =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز