بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
آناناس بهترین میوه برای تجدید قوای بدنی

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
شنبه ۵ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

آناناس بهترین میوه برای تجدید قوای بدنی

1453

آناناس بهترین میوه برای تجدید قوای بدنی

از آن جایی که نمی توان از روی حالت ظاهری در مورد درون میوه های تصمیم گیری کرد باید نکاتی نیز در مورد آناناس برای شما بیاوریم. یکی دیگر از نکاتی که باید در مورد این میوه در ذهن داشته باشید نحوه خرید آن است که برای انتخاب بهترین و سالم ترین آناناس باید نکاتی را بدانید.

محققان در بررسی هایی که روی این میوه انجام داده اند به این نتیجه رسیدند که ماده ای در آناناس وجود دارد که مانع از رشد سلول های سرطانی در بدن می شود. این ماده می تواند تا ۳۰ درصد سرعت رشد آن ها را کاهش دهد.

آناناس بهترین میوه برای تجدید قوای بدنی و تنظیم سیستم های آن است. پزشکان همیشه توصیه می کنند تا افرادی که دچار آسیب های مختلف و جراحت های خاصی شده اند از آناناس استفاده کنند.

آناناس سرشار از منیزیم است که از جمله مهمترین مواد معدنی برای ساخت  آنزیم های بدن هستند. منیزیم همچنین می تواند انرِی روزانه بدن شما را برای انجام فعالیت های مختلف تامین کند.

ویتامین ث یکی دیگر از مواد مغذی است که می توانید در آناناس آن را پیدا کنید. همچنین این میوه سرشار از آنتی اکسیدان هایی است که می توانند از بروز بیماری های مختلف سلول بدن شما جلوگیری کنند.

بسیاری از متخصصین به این نکته اشاره می کنند که آب آناناس می تواند بهترین درمانگر بیماری های گلو باشد و همچنین عفونت های آن را بهبود می بخشد.

نکات خرید آناناس

خواص آنانانس زمانی می توانند برای شما حداکثر باشند که تازه ترین و بهترین آن ها را انتخاب کرده باشد.  در هنگام خرید دقت داشته باشید که وزن میوه باید با توجه با اندازه آن متناسب باشد. معمولا آناناس های سنگین بهترین و تازه ترین آن ها هستند.

دقت داشته باشید که بر روی بدن میوه هیچ لک یا زدگی وجود نداشته باشد. همچنین بوی آن نیز باید تازه و بدون حتی ذره ای بوی بد باشد. شکل همه آناناس ها مشابه هم است اگر دید میوه ای کمی تغییر چهره داده است آن را خریداری نکنید.

نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید برگ های میوه است. برگ های آناناس باید سبز و بدون کرم خوردگی باشند. همچنین برگ های یک آناناس تازه را نمی توان به راحتی از آن جدا کرد.

منبع : تک اندام

نظر خود را بگذارید


پنج + = 8

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز