بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
آلداکتون

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
چهارشنبه ۹ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

آلداکتون

989

آلداکتون
آلداکتون یک داروی محرک و تحریک کننده ادرار بشمار میرود و متعلق به دسته ای از محرک های پتاسیم می باشد آلداکتون نوعی مقابله گر با آلدسترون بحساب می آید این دارو برروی هورمونهای بدن و آلدسترون تاثیر می گذارد و ترشح پتاسیم را تسریع می بخشد و ترشح سدیم را نیز بهبود می بخشد از طرفی میزان آب بدن را کم میکند و جز خانواده تحریک کننده (مدر ) ادرار بحساب می آید.


موادی که دارای آلدسترون بالا می باشند آب را در بدن ذخیره میکنند .مصرف آلداکتون منجر به کاهش آلدسترون می شود زیرا موجب ترشح زیاد و بالای سدیم میشود و به طبع جذب آب بدن نیز بالا میرود و همزمان پتاسیم نیز جذب میشود .

این مساله توضیح می دهد که چرا آلداکتون به عنوان یک محرک ادرار بکار میرود و از طرفی باعث میشود پتاسیم وارده هیچ ضرری برای فرد نداشته باشد به دلیل اینکه میتواند عاملی برای به خطر افتادن عمر مفید پتاسیم سرم در بدن باشد که میتواند توازن در بدن برقرار کند.

جالب توجه است که بدانید آلداکتون یک آنتی آندروژن است از اینرو مواد آندروژندار و محصولات آندروژنی را کاهش میدهد.

ورزش کاران زن با مصرف این دارو بعد از اینکه چند دقیقه از مصرف دارو ، نشانه های افزایش نیرو در آنها بروز میکند(البته در هنگام مصرف استروئیدها یا مداوای استروییدی) ، بدین منظور بطور نرمال آلداکتون روزانه بمدت ۱۰ تا ۱۵ روز با دور ۵۰ میلی گرم مصرف میشود در مردها در نتیجه مصرف این دارو ، رابطه هورمونی نرمال آندروژنها و استروژن ها که در بدن وجود دارد تغییر می کند.

عوارض عمومی مصرف آلداکتون توسط پرورش اندام کاران تقریباً فقط هنگام هفته آخر قبل از مسابقات است. آلداکتون بطور نرمال ۵ تا۶ روز دردوز ۵۰ میلی گرم باید مصرف شود. البته بهتر است این دارومصرف نشود.
عوارض جانبی این دارو نسبت به مقایسه با قرص تیازید و فروزماید کمتر است.

مشکلات اصلی و اساسی که این دارو در مردها ایجاد می کند Gynecomastia و ناتوانیعمومی است که بسیار آزار دهنده است ، کم شدن فشار خون ، اسپاسم عضلانی ، حالت تهوع و دردهای روده ای از دیگر عوارض است استفراغ ، ضربان قلب نامنظم ، و خستگی شدید و مفرط نیز از دیگر عوارض شایع این دارو است.

لازم به ذکر است که افزایش سرمی پتاسیم بدن نیز وجود دارد .
آلداکتون در واقع نوعی دارو جهت درمان است که توسط توسط پزشک تجویز می شود و در داروخانه های آمریکا موجود است البته این دارو توسط شرکت هورینگر آلمان نیز تولید میشود که غالباً در بازار سیاه یافت می شود. هر بسته ۵۰ عددی قرصهای ۵۰ میلی گرم را نیز در بر دارد .
نوع مکزیکی این دارو ۲۵ میلی گرمی هستند که در اصل در بسته های سه نواره هستند و رنگ قهوه ای روشن دارند و هر کدام از نوارهای قرص ۲۰ عدد است . امروزه آلداکتون تقلبی یافت نمیشود.

منبع : fitnesstips

نظر خود را بگذارید


− 4 = دو

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز