بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
آشنایی با دو حرکت سرشانه و جلوبازو





طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
دوشنبه ۴ بهمن
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

آشنایی با دو حرکت سرشانه و جلوبازو

3237

آشنایی با دو حرکت سرشانه و جلوبازو

چرخش سرشانه از کنار با کابل

عضلات هدف : ماهیچه تخت خاری، فوق خاری، تخت کتفی – گرد کوچک و گرد بزرگ این تمرین اختصاصا برای تقویت عضلات پشت سرشانه به کار می رود همچنین در صورت وجود صدمه و آسیب در کپسول سرشانه و ماهیچه این قسمت اجرای این حرکت باعث توانبخشی و بهبود سریعتر خواهد شد. اگرچه در برنامه بدنسازی تخصصی بسیار از رشته ها زا جمله ورزش های راکتی و پرتابی نیز نقش بسزایی را ایفا می کند.

مراحل اجرای حرکت :
۱ – در کنار دستگاه کراس اور ایستاده و پولی آن را در ارتفاعی حدود کمر خود تنظیم کنید. به پهلو ایستاده و دستگیره را در دست بگیرید(قوزک پا در کنار پایه دستگاه قرار داشته باید).
۲- حالا سعی کنید سرشانه، نشیمنگاه و پا در یک خط قرار گیرند، آرنج را خم کرده و کاملا در کنار بدن بچسبانید، حال ساعد را مطابق شکل به طرف خارج و دور از بدن هدایت کنید.

۳- زمانی که دامنه حرکتی را کامل نمودید کاملا کنترل شده به نقطه ابتدایی حرکت باز گردید، با تمام شدن اجرای ست بر روی یک دست حال با دست دیگر یک ست انجام دهید.

آشنایی با دو حرکت سرشانه و جلوبازو
جلو بازو هالتر مچ برعکس

عضلات هدف: ماهیچه دو سر بازو و براکیا رادیالیس هدف اصلی از اجزای این تمرین تقویت گروه عضلانی روی ساعد و جلوبازو می باشد. انجام این حرکت در یک دامنه حرکتی خاص صورت گرفته و در دوره بازسازی و ریکاوری صدمات مفصلی یا ماهیچه ای اجرای آن توصیه می شود. در ضمن یک نمرین عالی برای بدنسازی رشته های تخصصی از جمله ورزش های رزمی و برخوردی به حساب می آید.

مراحل اجرای حرکت:
۱- در حالت ایستاده پاها را به اندازه عرض شانه باز نموده و یک میله هالتر را در حالی که کف دست   رو  به  زمین می باشد، و با فاصله بیشتر از عرض شانه بر روی رانها در دست بگیرید.
۲- آرنج ها را کاملا در کنار بدن قرار داده و پاها را در کل دامنه حرکتی صاف و محکم بر روی زمین بگذارید. حال میله هالتر را به سمت بالا هدایت کنید.
۳- میله هالتر را تا قسمت بالای سینه بالا آورده و سپس کاملا آهسته و تحت کنترل آن به نقطه ابتدایی حرکت منتقل کنید. در هنگام بالا آوردن وزنه بازدم و در فاز منفی حرکت عمل دم را انجام دهید.

منبع : ایرانی فیتنس

نظر خود را بگذارید


+ 7 = ده

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز