بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
آشنایی با افدرين

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
پنج شنبه ۱۰ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

آشنایی با افدرین

1157

آشنایی با افدرین

ورزشکاران به منظور و اهداف گوناگون از افدرین بهره می گیرند. این دارو با سوزاندن کالری های زاید در بدن و همچنین با ایجاد گرمای قابل توجه، فرایند چربی سوزی را به خوبی تشدید می کند.
«افدرین» به طور غیر مستقیم وارد عمل شده و با افزایش ترشح طبیعی «نوراپی نفرین» این عمل را انجام می دهد.

تحقیقات نشان داده است، کسانی که چربی انباشته زیادی در بدن دارند، در مقایسه با افرادی که چربی کمتری دارند، حساسیت پایین تری نسبت به هورمون «نوراپی نفرین» دارند. «نوراپی نفرین» که به اختصار «NP» نیز خوانده می شود، دمای بدن را به طور محسوسی افزایش داده، کالری های زاید در بدن را سوزانده و از تشکیل شدن توده چربی در بدن جلوگیری می کند.

چینیان این دارو را از دیر باز مصرف می کرده اند! چای سبزی که مردم کشور چین به آن علاقه وافر دارند و آن را نوشداروی خستگی ناشی از کار می دانند، میزان قابل توجهی از افدرین گیاهی و طبیعی را در خود دارد.

«افدرین» از نظر ساختمان و فرمول شیمیایی شباهت های زیادی به داروی «آمفتامین» دارد و به همین علت نیز در برخی موارد، اثراتی مشابه با این ماده را از خود بروز می دهد. «آمفتامین» نیز نوعی محرک سیستم عصبی است که تاثیرات بسیار مطلوبی در تقویت قوای روحی و جسمی داشته و فرایند چربی سوزی را نیز به خوبی تشدید می کند. اما این دارو نیز به دلیل افزایش کاذب توان و به دلیل عوارض جانبی ناگواری که دارد از سوی آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ در فهرست داروهای ممنوعه قرار داده شده است.

«افدرین» با تاثیری که بر غده تیروئید دارد، باعث تبدیل شدن فرم ضعیف هورمونهای این غده به هورمونهای قوی تر شده و بدین وسیله، روند چربی سوزی را شدت می دهد. «کافئین» و «آسپرین» نیز آثار مثبت «افدرین» را تشدید می کنند.

تحقیقات اخیر نشان داده است که مصرف ترکیبی سه ماده یاد شده در مقایسه با مصرف مستقیم هورمونهای تیروئید و مصرف مستقیم داروهای سنتتیک حاوی این هورمونها تاثیر بهتری بر تشدید روند چربی سوزی داشته و علاوه بر این، خطرات و مضرات کمتری را نیز در پی خواهد داشت. مصرف ۱۰۰ میلی گرم «کافئین»، ۵۰ میلی گرم «افدرین» و یک قرص «آسپرین» به صورت سه بار در روز، تاثیرات مثبت معجزه آسایی در دوره های کات خواهد داشت. ورزشکارانی که از این دستور پیروی کرده اند علاوه بر اینکه موفق به کاستن از میزان چربی موجود در بدن می شوند، حجم عضلات خود را در دوره های کات حفظ کرده و از به تحلیل رفتن آنها نیز در حد مطلوبی جلوگیری می کنند. اثراتی که مصرف همزمان این سه دارو در کوتاه مدت از خود بروز می دهد بسیار مطلوب است اما ناگفته نماند که تاثیر طولانی مدت مصرف همزمان این سه ترکیب هنوز کاملا مطالعه و شناخته نشده است. این هشدار را نیز به خاطر داشته باشید که دزهای بالای این داروها و مخصوصا دزهای بالای «افدرین» می تواند خطرناک و مضر باشد.

هشدار: مصرف این دارو برای کسانی که از عارضه قلبی رنج می برند، ممنوع است. این افراد باید به این نکته نیز توجه داشته باشند که مصرف ترکیبی این دارو با دو داروی یاد شده دیگر ، برای آنها به مراتب خطرناکتر خواهد بود.

امروزه ترکیبات متنوعی از این دارو تهیه و تولید می گردد. ترکیب شناخته شده و معروفی از «افدرین» به نام «افدرین سولفید» در بازار عرضه می شود. این دارو در قیاس با خود «افدرین» از شدت اثر کمتری برخوردار بوده و مدت اثر کوتاه تری نیز دارد. از دیگر ترکیبات این دارو می توان به «پزودوافدرین HCL» و «پزودوافدرین سولفید» اشاره کرد. دز مجاز و توصیه شده  در حدود ۲۵ الی ۱۰۰ میلی گرم در روز است.

منبع : fitnesstips

نظر خود را بگذارید


4 + هشت =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز