آزار ، بهترین بودنش را اثبات کرد

مورینیو ، آزار بهترین است سرمربی چلسی در صحبت هایی اعلام کرد که بازیکن بلژیکی اش تاثیرگذارترین نمایش این فصلش را به نمایش گذاشته ودراین بازی یک پاس گل داد و۲گل زد
به نقل از گل ، ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی چلسی معتقد است که ادن آزار بازیکن بلژیکی تیمش در بازی با ساندرلند که با برد ۳-۴ تیمش به پایان رسید، بهترین عملکردش دراین فصل را به اجرا گذاشت.
این ستاره بلژیکی دراین بازی پاس گلی تماشایی را به فرانک لمپارد رساند تا بازی را به تساوی بکشاند و خودش نیز دو گل زد تا چلسی با این برد در رده دوم جدول لیگ برتر باقی مانده و با فاصله ۴ امتیاز در تعقیب آرسنال صدرنشین باشد.
مورینیو در پاسخ به سوالی درمورد عملکرد ادن آزار دراین بازی گفت:« باحضور من، اومبدل به بهترین بازیکن ممکن شده. شاید فصل گذشته او عملکردی مشابه ویا حتی بهتر داشت ولی با حضور من او بهترین شده. مهارت و انگیزه هایی که از اولین دقیقه داشت جالب بود و این اولین باری بود که من چنین چیزی از او می دیدم. آزار مهارت زیادی دارد و گاهی وقتها کارهای خارق العاده ای انجام داده و بعد ناپدید می شود و شاید در نیمه دوم بازی دوباره بازگردد. در این بازی عملکرد او فوق العاده بود.»
مورینیو معتقد است که تیمش در طول ۹۰ دقیقه بازی خوبی را انجام داده ولی درعین حال نگرانی اش را از کمبود تمرکز درتیمش ابراز کرد:« دراین بازی بحث مسائل پایه ای نیز مطرح است. ما دراین مسائل پایه ای ناکام بودیم. این بحث نکات تدافعی است. در یک بازی که ما می بایست به سادگی به پیروزی می رسیدیم، تا آخرین ثانیه ریسک زیادی کردیم . در شش دقیقه پایانی اگر آنها به دو کرنر دیگر می رسیدند ۴-۵ پیروزی می شدند.»

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.