بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
آرسنال مقابل اورتون: چالش سخت توپچی های صدرنشین برابر تافی های آماده

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
یکشنبه ۶ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

آرسنال مقابل اورتون: چالش سخت توپچی های صدرنشین برابر تافی های آماده

546

آرسنال مقابل اورتون: چالش سخت توپچی های صدرنشین برابر تافی های آمادهپسران روبرتو مارتینس در حالی یکشنبه عصر به ورزشگاه امارت لندن سفر می کند که چهارشنبه شب برابر یونایند در اولدترافورد یک برد شیرین کسب کردند.
آرسنال صدرنشین یکشنبه عصر در ورزشگاه خانگی اش به مصاف تیمی می رود که این روزها بسیار آماده نشان داده اما پسران ونگر هم قطعا تلاش می کنند به هفدهمین بازی بدون شکست در لیگ ادامه دهند.
توپچی ها  در این فصل از رقابت ها ۱۴ برد و سه تساوی کسب کرده اند و در رقابت های لیگ برتر انگلیس در ۱۲ بازی اخیرشان هنوز طعم شکست را تجربه نکردند.
اما پسران روبرتو مارتینس پس از برد ارزشمند ۱-۰ برابر منچستر یونایتد در اولدترافورد برای این بازی اعتماد به نفس بالایی دارند.
برایان اویدو با تک گل پیروزی بخش دیر هنگامش باعث شد تا اورتون برای نخستین بار از سال ۱۹۹۲ به بعد در خانه ی منچستر طعم پیروزی را بچشند که برابر سرمربی سابق خود یعنی دیوید مویس این موفقیت شکل گرفت.
ارسنال که با چهار امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم جدول یعنی چلسی در صدر قرار گرفته امید زیادی دارد تا بتواند همانطور که از هفت بازی اخیرش در مجموع رقابت ها شش بار کلین شیت کرده در بازی حساس یکشنبه عصر هم این روند را تکرار کنند.
شکست ۱-۰ برابر منچستر یونایتد در تاریخ ۱۰ نوامبر آخرین باری بود که اسچسنی دروازه بان آرسنال گل خورده و بعد از آن باخت آرسنال سه برد متوالی در لیک کسب کرد از جمله برد ۲-۰ چهارشنبه شب برابر هال سیتی.
ونگر در این بازی نمی تواند از باکاری سانیا که همچنان مصدوم است استفاده کند در حالی بازیکنان دیگری چون لوکاس پودولسکی،چمبرلین و ابو دیابی نیز نمی تواند آرسنال را به دلیل مصدومیت همراهی کنند.
آمار بازی های خارج از خانه ی اورتون چندان جالب نیست اما تیم مارتینس ر رقابت های این فصل لیگ برتر تنها یک بار باخته اند و از سال ۱۹۹۵ برای نخستین بار در سه بازی متوالی خارج از خانه موفق به کلین شیت شدند.
این سرمربی اسپانیایی تایید کرد که آنتولین آلکاراس مدافع میانی کاملا آماده بازگشت به میادین بوده اما لیتون بینز،آرونا کونه و دارون گیبسون برای این بازی در دسترس نیستند.
منبع: گل

نظر خود را بگذارید


+ 2 = سه

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز