آرسنال مقابل اورتون: چالش سخت توپچی های صدرنشین برابر تافی های آماده

آرسنال مقابل اورتون: چالش سخت توپچی های صدرنشین برابر تافی های آماده

آرسنال مقابل اورتون: چالش سخت توپچی های صدرنشین برابر تافی های آمادهپسران روبرتو مارتینس در حالی یکشنبه عصر به ورزشگاه امارت لندن سفر می کند که چهارشنبه شب برابر یونایند در اولدترافورد یک برد شیرین کسب کردند.
آرسنال صدرنشین یکشنبه عصر در ورزشگاه خانگی اش به مصاف تیمی می رود که این روزها بسیار آماده نشان داده اما پسران ونگر هم قطعا تلاش می کنند به هفدهمین بازی بدون شکست در لیگ ادامه دهند.
توپچی ها  در این فصل از رقابت ها ۱۴ برد و سه تساوی کسب کرده اند و در رقابت های لیگ برتر انگلیس در ۱۲ بازی اخیرشان هنوز طعم شکست را تجربه نکردند.
اما پسران روبرتو مارتینس پس از برد ارزشمند ۱-۰ برابر منچستر یونایتد در اولدترافورد برای این بازی اعتماد به نفس بالایی دارند.
برایان اویدو با تک گل پیروزی بخش دیر هنگامش باعث شد تا اورتون برای نخستین بار از سال ۱۹۹۲ به بعد در خانه ی منچستر طعم پیروزی را بچشند که برابر سرمربی سابق خود یعنی دیوید مویس این موفقیت شکل گرفت.
ارسنال که با چهار امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم جدول یعنی چلسی در صدر قرار گرفته امید زیادی دارد تا بتواند همانطور که از هفت بازی اخیرش در مجموع رقابت ها شش بار کلین شیت کرده در بازی حساس یکشنبه عصر هم این روند را تکرار کنند.
شکست ۱-۰ برابر منچستر یونایتد در تاریخ ۱۰ نوامبر آخرین باری بود که اسچسنی دروازه بان آرسنال گل خورده و بعد از آن باخت آرسنال سه برد متوالی در لیک کسب کرد از جمله برد ۲-۰ چهارشنبه شب برابر هال سیتی.
ونگر در این بازی نمی تواند از باکاری سانیا که همچنان مصدوم است استفاده کند در حالی بازیکنان دیگری چون لوکاس پودولسکی،چمبرلین و ابو دیابی نیز نمی تواند آرسنال را به دلیل مصدومیت همراهی کنند.
آمار بازی های خارج از خانه ی اورتون چندان جالب نیست اما تیم مارتینس ر رقابت های این فصل لیگ برتر تنها یک بار باخته اند و از سال ۱۹۹۵ برای نخستین بار در سه بازی متوالی خارج از خانه موفق به کلین شیت شدند.
این سرمربی اسپانیایی تایید کرد که آنتولین آلکاراس مدافع میانی کاملا آماده بازگشت به میادین بوده اما لیتون بینز،آرونا کونه و دارون گیبسون برای این بازی در دسترس نیستند.
منبع: گل

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.